بازگشت کرونا به سین کیانگ چین با ابتلای ۱۳۸ نفر | دکتر رضا غیاثوند

فصل های جدید

براساس تلویزیون مرکزی چین ، همه 137 نفر در یک تماس یا عفونت در شهر سین کیانگ به کرونا آلوده شده اند و طی دو روز گذشته تعداد موارد به شدت افزایش یافته است.

امروز ، پست بهداشت محلی اعلام کرد که فرد مورد نظر ساکن شهر شوفو است که یک سال است در منطقه است و به خارج از کشور سفر نکرده و هیچ ارتباطی با حیوانات نداشته و بیماری عروق کرونر قلب او به یک معما تبدیل شده است. .

مرکز بهداشت محلی اعلام واکنش اضطراری کرد و تحقیقات فوری اپیدمیولوژیک را آغاز کرد و همه کسانی که از نزدیک با بیمار در ارتباط بودند توسط پزشکان شناسایی و تحت نظر قرار گرفتند و بسیاری از ساکنان محلی برای معاینه عروق کرونر فراخوانی شدند .

این مرکز با صدور بیانیه ای اعلام کرد که تحقیقات جامع در هر جایی که فرد آلوده فعال یا مسافرت داشته باشد در جریان است و اطلاعات مربوطه به موقع به اطلاع عموم خواهد رسید.

بخشهای پزشکی به مردم یادآوری کرده اند که باید اقدامات احتیاطی لازم را انجام دهند و در صورت لزوم سریعاً تحت معاینه قلب قرار گیرند.

از طرف دیگر ، کلیه مجتمع های مسکونی در این منطقه و برخی از محله های شهر کاشی در سین کیانگ چین نیز ممنوعیت ورود و خروج برای ساکنان را در نظر گرفته اند و در صورت منفی بودن نتیجه آزمایش ، به مسافرانی که مایل به پرواز با هواپیما هستند اطلاع داده می شود. بله ، آنها حق ترک خواهند داشت و پروازهای زیادی به این منطقه لغو شده اند.

چاینا تایمز گزارش داد ، امروز چندین نفر از ساکنان کاشی یک پیام تلفنی از دولت محلی دریافت کردند مبنی بر اینکه همه ساکنان کاشی باید آزمایشات گسترده ای برای یافتن اسید نوکلئیک انجام دهند. محدودیت های ترافیکی نیز در این مدت در نظر گرفته می شود.

این گزارش می افزاید که ساکنان شهر شوفو در کاشی تحت محاصره هستند و تحقیقات گسترده در این منطقه ادامه دارد. تصاویر منتشر شده نشان می دهد که قبل از اعمال محدودیت ، ساکنان شهر برای خرید آنچه در قرنطینه طولانی مدت مورد نیاز بود به فروشگاه ها یورش می بردند.

این اقدام در شرایطی انجام شد که 12 نفر در اوایل این ماه پس از 12 مورد بیماری عروق کرونر قلب ، در شهر چینگدائو چین مورد آزمایش تاج قرار گرفتند.

این دومین بار طی سه ماه است که سین کیانگ شیوع ویروس کرونا را ثبت می کند.

منبع :
https://drghiasvand.com/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DA%AF%D8%B4%D8%AA-%DA%A9%D8%B1%D9%88%D9%86%D8%A7-%D8%A8%D9%87-%D8%B3%DB%8C%D9%86-%DA%A9%DB%8C%D8%A7%D9%86%DA%AF-%DA%86%DB%8C%D9%86-%D8%A8%D8%A7-%D8%A7%D8%A8%D8%AA%D9%84%D8%A7%DB%8C/
تاریخ انتشار :
2020-10-26 00:27:04

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا