باگ iOS 14 مصرف باتری آیفون را افزایش می‌دهد

اپل به کاربرانی که باگ iOS 14 آنها قبلاً باتری زیادی مصرف کرده است توصیه می کند دستگاه خود را به طور کامل ریست کنند.

سیستم عامل های جدیدتر معمولا باگ هایی دارند که باعث نارضایتی کاربران می شود. به نظر نمی رسد دو سیستم عامل اخیراً منتشر شده iOS 14 و watchOS 7 از این قاعده مستثنی باشند.

در چند روز اخیر کاربران در شبکه های اجتماعی گفته اند که پس از به روز رسانی دستگاه های خود به نسخه جدید این سیستم عامل ها، با مشکلات مختلفی مواجه شده اند.

این کاربران به جای افزایش کارایی دستگاه گفته اند که در این مدت با مشکلات مختلفی مانند از دست دادن اطلاعات اپلیکیشن تناسب اندام، باز نشدن اپلیکیشن های مرتبط با سلامت کاربر، گزارش های نادرست از اطلاعات ذخیره شده در دستگاه و بسیاری از موارد مواجه هستند. بدترین مصرف آنها عمر باتری بسیار طولانی را در آیفون و اپل واچ تجربه کرده اند.

اگرچه اپل دستورالعمل هایی را برای حل برخی از این مشکلات منتشر کرده است، اما انجام هر کاری که اپل می گوید برای مصرف کنندگان آسان نیست.

آیفون دارای سیستم عامل iOS 14 است

نگاهی به شبکه اجتماعی توییتر نشان می دهد که بسیاری از کاربران از مصرف بیش از حد باتری و تخلیه زودهنگام دستگاه آیفون خود گله مند هستند. برخی از این کاربران گفتند که این خطا در iOS 14 منجر به افزایش باتری آیفون آنها از 90 درصد به 3 درصد در یک ساعت شده است.

اگرچه مشکل باتری برای بسیاری از کاربران به این اندازه جدی نیست، اما نشانه خوبی است که بسیاری از کاربران تخلیه زودرس باتری را در iOS 14 تجربه کرده اند.

اگرچه اپل در چند روز اخیر با انتشار نسخه 14.0.1 برخی از باگ های iOS را برطرف کرده است، اما باگ های گزارش شده در این مقاله هنوز در این نسخه جدید برطرف نشده است.

اپل به مصرف‌کنندگان توصیه می‌کند که اگر در حین کار با دستگاه‌های خود با دو یا چند مورد از این خطاها مواجه شدند، ابتدا اپل واچ و آیفون را از برق جدا کرده و پس از پشتیبان‌گیری و پاک کردن تمام اطلاعات موجود در آن‌ها، آیفون را بازیابی کنند و با استفاده از نسخه پشتیبان، اپل واچ را بازیابی کنند.

با این حال، به نظر می رسد هیچ راهی برای بازیابی اطلاعاتی مانند ضبط ضبط شده در حین تمرین، سطح نویز محیط یا سایر اطلاعات از دست رفته پس از نصب نسخه های جدیدتر iOS 14 و watchOS 7 وجود ندارد. اپل به کاربران توصیه می کند برای جلوگیری از حذف بیشتر دستورالعمل ها را دنبال کنند. داده ها.

اگر هنوز این نسخه های جدید را روی آیفون و اپل واچ خود نصب نکرده اید، توصیه می کنیم این کار را تا رفع تمامی این خطاها انجام دهید تا با مشکلات غیرمنتظره ای مواجه نشوید.

منبع: The Verge

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا