اخبار مشتریان

با حفظ فاصله ۱۸۲ سانتیمتری هم زدن ماسک ضروریست | دکتر رضا غیاثوند

دیروز (دوشنبه) مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده در دستورالعمل به روز شده ای اعلام کرد که ویروس کرونا می تواند بیش از 182 سانتی متر در هوا پخش شود ، به خصوص در داخل خانه و در مناطق با تهویه ضعیف.

براساس وب سایت خبری ، با این حال ، برخی از کارشناسان در مرکز با مخالفت با دستورالعمل های به روز شده ، گفتند که چنین افزونه ای غیر معمول است و دستورالعمل های فعلی مربوط به مانند جداشدگی اجتماعی هنوز قابل اجرا است.

چندین پزشک و متخصص دیگر نیز از شرایط دستورالعمل جدید ، که توسط مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری به روز شده است ، انتقاد کردند.

آنها گفتند ویروس می تواند راحتتر از آنچه مرکز پیشنهاد می کند ، گسترش یابد مردم باید در طول جلسات طولانی خارج از خانه ، هنگامی که بیش از 182 سانتی متر فاصله دارند ، ماسک بزنند.

دکتر دونالد میلتون ، از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه مریلند ، گفت: “ویروس از طریق هوا در حال حرکت است و هیچ خط مشخصی وجود ندارد.” مردم بیش از 182 سانتی متر ایمن نیستند و نمی توانند ماسک را بردارند.

ماه هاست كه مراكز كنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده گزارش كرده است كه ویروس كرونا در هنگام سرفه یا عطسه فرد آلوده ، عمدتاً از طریق قطره های هوا پخش می شود. بیشتر دستورالعمل های مرکز در مورد فاصله اجتماعی بر اساس این ایده است و توصیه می شود که فاصله 182 سانتی متری محافظ مطمئنی برای افرادی باشد که ماسک صورت ندارند.

در یک مصاحبه ، مقامات مرکز کنترل و پیشگیری بیماری ها شواهد فزاینده ای را اثبات می کنند که نشان می دهد ویروس گاهی اوقات حتی به ذرات کوچکتر موسوم به آئروسل گسترش می یابد که در منطقه وسیع تری گسترش می یابد.

این مرکز در نسخه به روز شده وب سایت خود ، تحقیقات اخیر را تأیید می کند که افراد مبتلا به Covid-19 می توانند بیماری را به افرادی که بیش از 182 سانتی متر فاصله دارند یا اندکی پس از خارج شدن فرد آلوده از محیط ، انتقال دهند. کردن

به گفته متخصصان این مرکز ، در این موارد ، ویروس کرونا در مکان هایی با تهویه کم و بسته که در آن افراد فعالیت هایی مانند ورزش هایی که باعث تنفس شدید می شوند ، انجام می شود.

به گزارش آسوشیتدپرس ، افراد می توانند با ماندن در فاصله حداقل 182 سانتی متر از افراد دیگر ، پوشیدن ماسک ، شستن دست ها ، تمیز کردن سطح ملموس و ماندن در خانه در صورت بیماری از خود محافظت کنند.

انتهای پیام

منبع :
https://drghiasvand.com/%D8%A8%D8%A7-%D8%AD%D9%81%D8%B8-%D9%81%D8%A7%D8%B5%D9%84%D9%87-%DB%B1%DB%B8%DB%B2-%D8%B3%D8%A7%D9%86%D8%AA%DB%8C%D9%85%D8%AA%D8%B1%DB%8C-%D9%87%D9%85-%D8%B2%D8%AF%D9%86-%D9%85%D8%A7%D8%B3%DA%A9-%D8%B6/
تاریخ انتشار :
2020-10-06 12:32:03

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا