با یادگیری چگونگی نوشتن مقاله های SEO ، پیشروهای جدیدی را به صورت آنلاین بدست آورید

نوشتن مقالات و پست های وبلاگ بهینه سازی شده برای SEO در کمتر از یک ساعت ساده تر از آنچه فکر می کنید است. تمرین و راهنمایی بسیار کمی طول می کشد. فرمول ساده زیر را دنبال کنید و قادر خواهید بود مقالات SEO بهینه و پست های وبلاگ را بطور موثر و مؤثر ایجاد کنید.

مراحلی که با یادگیری نحوه نوشتن مقاله های SEO و پست های وبلاگ به شما کمک می کنند تا راهنمای جدید آنلاین ایجاد کنید

مرحله 1: جستجوی کلمه کلیدی را انجام دهید. وقتی یاد می گیرید که چگونه پست های وبلاگ SEO بنویسید ، شروع به جستجو برای کلمات کلیدی کنید. یک کلمه یا عبارت را در موتور جستجو مانند Google یا Yahoo بنویسید و نتایج برگشت یافته را ببینید.

این تحقیق بسیار مهم است ، زیرا به شما امکان می دهد اطلاعات موجود را در مورد موضوع خود پیدا کنید. همچنین اطلاعاتی را در مورد کلمات کلیدی یا عبارات دیگری به شما می دهد که ممکن است از رقابت کمتری برخوردار باشند و بنابراین رتبه بندی در موتورهای جستجو آسانتر است.

اطمینان حاصل کنید که بیش از 15 دقیقه برای انجام جستجوی سریع کلمات کلیدی صرف نکنید.

مرحله 2: محتوای خوب را کپی و جایگذاری کنید. وقتی کلمات کلیدی خود را جستجو می کنید و محتوای جالبی را پیدا می کنید که به نظر شما شایان ذکر است ، من معمولاً آن را در یک سند کپی می کنم.

این به من اجازه می دهد تا به سرعت به مطالبی که می خواهم در مقاله خود گسترش دهم ، برگردم. این تکنیک واقعاً به من کمک کرد که چگونه نوشتن پست های وبلاگ را یاد بگیرم ، زیرا به من یک نقطه شروع برای تمرکز و گسترش آن می داد.

هیچ راز نیست که اکثر مطالب موجود در اینترنت چیز جدیدی نیست. برای منحصر به فرد بودن مطالب بازیافت و بازنویسی می شود. فقط اطمینان حاصل کنید که محتوای جدید جالب را ارائه می دهید و باعث ایجاد رهبر آنلاین جدید برای تجارت خود می شوید.

حتماً ثبت نام نکنید

مرحله 3: پست وبلاگ SEO خود را مشخص کنید. هنگامی که 15 دقیقه تحقیق در مورد کلید واژه را به پایان رسانده اید ، بهتر است مقاله خود را روشن کنید. 10 دقیقه وقت بگذارید تا افکار خود را سازماندهی کنید.

استفاده از اطلاعاتی را که جمع آوری کرده اید برای ایجاد یک مقدمه ، چهار ، پنج بخش ترجمه شده و یک عبارت مختصر یا عملی استفاده کنید.

مرحله شماره 4پیام خود را وارد کنید بعد از بیان مختصر افکارم ، شروع به نوشتن هر بخش می کنم. من دوست دارم که هر بخش بسته به میزان عمقی که می خواهم در کنار محتوا قرار بگیرم بین 75 تا 100 کلمه باشد.

25-35 دقیقه وقت صرف نوشتن مقاله از نمودار خود کنید.

من تضمین می کنم اگر به جستجوی کلمات کلیدی ، برخی از محتوای خوب جمع کرده اید و مقاله یا پست خود را انتخاب کرده باشید ، می توانید در یک ساعت یا کمتر ، پست عالی بنویسید.

وقتی یاد می گیرید که چگونه مقالات و وبلاگ های بهینه سازی شده SEO بنویسید ، بحث کوتاه در مورد موضوعات کارآمدتر خواهد شد.

مرحله شماره 5: املا / گرامر را بررسی کنید. من به شدت توصیه می کنم که پست خود را چندین بار بخوانید تا مطمئن شوید که آن را به خوبی می خواند و خطاهای هجی یا دستور زبان وجود ندارد.

یادگیری نوشتن مقالات سئو ، ترافیک رایگان به وبلاگ یا وب سایت شما را بهبود می بخشد و از همه مهمتر ، به شما کمک می کند تا راهنمای آنلاین جدیدی را برای شغل خود ایجاد کنید.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا