بدون متخصص اتوماسیون و ارائه دهنده خدمات بازاریابی دیجیتال

متخصصان اتوماسیون نقش بسزایی در به روزرسانی بی صدا کلمه ما دارند.

فقط به تلفن همراه و رایانه ای فکر کنید که هر روز برای انجام کار خود استفاده می کنید.

خدمات بازاریابی دیجیتال ما

در حالی که تعداد زیادی از خدمات بازاریابی اینترنتی زیر چتر خدمات دیجیتال مارکتینگ قرار دارند ، خدمات بازاریابی اینترنتی که ارائه می دهیم در زیر لیست شده است:

1. بهینه سازی موتور جستجو – ما SEO را برای شرکت ها و SEO محلی و SEO تجارت الکترونیکی با مناسب ترین نرخ انجام می دهیم. ما به عنوان یک شرکت بازاریابی اینترنتی دارای رتبه عالی ، رشد بیشتری با رتبه بندی برای کلمات کلیدی بیشتر ، بازدید بیشتر ، بازده بیشتر و فروش بیشتر ارائه می دهیم. ما بیشتر از آنچه قبلاً دریافت می کردید ، SEO را در اختیار شما قرار می دهیم. ما SEO موبایل را به طور جداگانه انجام می دهیم تا وب سایت شما در فهرست همراه اول قرار گیرد.

2. مدیریت اعتبار آنلاین – ما شهرت برند ، شهرت شرکت و مدیریت شهرت را مدیریت می کنیم. خدمات ORM ما به شما کمک می کند تا به راحتی نتایج مثبتی کسب کنید. ما با مشتری ارتباط برقرار می کنیم که باعث تقویت تصویر مثبت شما و تبلیغ دهان به دهان شما می شود. مدیریت شهرت آنلاین ارتباط مستقیمی با نحوه معرفی خود به جهان دارد.

3. طراحی و توسعه وب سایت – ما همچنین به عنوان بخشی از خدمات بازاریابی دیجیتال خود وب سایت ها را طراحی و توسعه می دهیم. ما اعتقاد داریم که یک رابط کاربری خوب و تجربه کاربری برای موفقیت در دنیای آنلاین بسیار ضروری است. از این رو ، ما در حال ادغام این امکانات از قبل هستیم تا بازدیدکنندگان بتوانند مدت زمان بیشتری در سایت بمانند. اطمینان حاصل می کنیم که اولین برداشت برای همیشه ادامه داشته باشد.

4. تبلیغات به ازای هر کلیک – ما بیش از سالها فعالیتهای PPC را انجام می دهیم و تجربه تولید تبلیغات بیشتر و فروش بیشتر را داریم. ما خدمات تبلیغاتی PPC را با کمترین هزینه ممکن در هر خرید ارائه می دهیم. با حداقل سرمایه گذاری در PPC ، بیشترین تعداد کلیک یا بازدید کننده وب سایت را به دست می آورید. RoAS ما از آنچه قبلاً دیده اید بهتر است.

مطالب پربازدید کاربران

5- تبلیغات به ازای هر برداشت – در ساخت شرکت ها با مشکلات بسیاری مواجه هستیم که برداشت ها با کلیک ها یکسان نیستند اما همان تأثیر تبلیغات را ارائه می دهند. ما PPI را با بهینه سازی هزینه انجام شده برای تبلیغات به پایین ترین سطح ممکن تبلیغ می کنیم. ما کمپین های تبلیغاتی PPI را برای تعداد زیادی مشتری انجام داده ایم. از برنامه های خرید خط کروز گرفته تا معاملات هتل ، همه افراد با PPI مشتری های زیادی را به خود جلب کرده اند.

6. نوشتن مطالب تبلیغاتی و بازاریابی محتوا – ما تجزیه و تحلیل کرده ایم که محتوای سایت عامل مهمی در تبدیل است. اگر محتوا به اندازه کافی جذاب باشد ، کاربر راضی است و تبدیل صورت می گیرد. ما برای تأمین نیازهای بازاریابی دیجیتال شما ، یک طرح محتوای تازه ، مرتبط و SEO محور ارائه می دهیم. تمام محتوای شما – سرمقاله ها ، فیلم ها ، وبلاگ ها ، تبلیغات و غیره به گونه ای بهینه شده است که مشتریان را به خود جلب کند.

7. ایجاد پیوندها – ما به شما کمک می کنیم بک لینک هایی ایجاد کنید که به وب سایت شما اشاره دارند. این بک لینک ها با در معرض دید قرار گرفتن مخاطبان به شما کمک می کنند. ما بک لینک با کیفیت بالا تولید می کنیم و به کشت پیوند رضایت نمی دهیم تا شما دائماً به وب سایت خود مراجعه کنید. با پیشرفت کامل در عمل ، خدمات پیوند ساز ما با گذشت زمان بهبود یافته اند.

8. بازاریابی شبکه های اجتماعی – ما شاهد بوده ایم که شرکت ها با دستیابی به مردم در سیستم عامل های رسانه های اجتماعی ، به رهبری فیس بوک ، توییتر و اینستاگرام ، بازار را شکست می دهند. ما با اتصال ، تعامل ، درگیر کردن و درگیر کردن به بازاریابی در شبکه های اجتماعی شما اهمیت می دهیم. ما مهارت لازم را برای شروع ، حفظ و رشد روابط فالوور شما داریم و شما را به یک چهره مشهور دو هفته در شبکه های اجتماعی تبدیل می کنیم.

9. نرخ تبدیل خود را بهبود ببخشید – ما می دانیم که حتی افزایش 0.5 درصدی نرخ تبدیل شما باعث افزایش فروش می شود. ما به عنوان آژانس CRO همه چیز را به گونه ای بهبود می بخشیم که فروش شما را افزایش دهد. ما علم سئو را با سفرهای رفتاری کاربر ترکیب می کنیم تا به آنها آنچه را که در یک زمان مشخص نیاز دارند و یا به دنبال آن هستند ، ارائه دهیم. این بدان معنی است که بازده سرمایه گذاری شما مانند گذشته زیاد خواهد بود.

10. بازاریابی از طریق ایمیل – همه ما از پیام های ایمیل استفاده کرده ایم. آنها ، اعلامیه ای بودند که بهترین راه ارتباطی بین هر دو نفر را به خود اختصاص خواهند داد. ما ارزش اعتماد به ایمیل ها را برای ارتقا وب سایت یا تجارت شما جمع آوری می کنیم. ما این کار را با آزمایش موثر ، متفکرانه ، دقیق و بهینه سازی دقیق انجام می دهیم. با رسیدن ایمیل ها به صندوق ورودی شما ، ایجاد تبدیل شروع می شود.

11. تجزیه و تحلیل وب سایت – ما به نتایج عملی بدست آمده از طریق روش های ضرب و آزمایش اعتماد داریم. ما از نزدیک مسیر کشف تا تبدیل مشتریان شما را دنبال می کنیم و تغییرات مورد نیاز در وب سایت را برای حفظ آنها شناسایی می کنیم. رویکرد داده محور ما موفقیت در عرصه اینترنت را تضمین می کند ، جایی که تکنولوژی فریب هیچ کس را نمی خورد. ما تجزیه و تحلیل وب سایت را اندازه گیری می کنیم تا پیشرفت خود را در بازاریابی دیجیتال ببینیم.

ما برای ایجاد شگفت انگیزترین تجارب مشتری ، از ترکیبی مناسب از خدمات بازاریابی اینترنتی استفاده می کنیم. و از آنجا که ما قادر به ارائه بهترین ها به مشتریان هستیم ، ثابت می کنیم که کمپین های موفقی را طراحی می کنیم که اهداف تجاری را محقق می کنند.

با ما تماس بگیرید: 9971080241

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا