فناوری اطلاعات

بررسی اسپیکر بلوتوثی شیائومی Mini Compact 2؛ بسیار کوچک، اقتصادی و کاربردی

اگر به دنبال یک اسپیکر اقتصادی و باکیفیت بسیار کوچک هستید که حتی با مشت کردن دست خود هم بتوانید آن را مخفی کنید، این ویدیو را از دست ندهید. در این ویدیو اسپیکر بلوتوثی شیائومی Mini Compact 2 را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

اسپیکر بلوتوثی قابل حمل شیائومی مدل Mini Compact 2

با وجود اینکه مطمئنا کاربران بعد از خرید این محصول انتظار دارند با یک اسپیکر کوچک روبرو شوند، اما شاید برخی افراد از ابعاد بسیار جمع‌و‌جور آن غافلگیر شوند. در کنار اندازه‌ی کوچک، باید به وزن فقط 52 گرمی هم اشاره کنیم. در پنل بالایی آن شاهد لوگوی شیائومی هستیم که بر روی بدنه هک شده و اطراف آن سوراخ‌های کوچکی با الگوی جذاب در کنار یکدیگر قرار گرفته‌اند. برای خاموش و روشن کردن این اسپیکر باید از دکمه‌ی قرار گرفته در بخش پایینی آن بهره ببرید.

اسپیکر بلوتوثی شیائومی Mini Compact 2 از بلوتوث 4.2 پشتیبانی می‌کند که اگرچه یک نسخه‌ی قدیمی محسوب می‌شود، اما در هر صورت کار خود را به خوبی انجام می‌دهد و محدوده‌ی 10 تا 15 متری از دستگاه متصل شده را پشتیبانی می‌کند. با وجود اینکه اندازه‌ی بسیار کوچکی دارد، اما کیفیت صدای بسیار خوبی ارائه می‌دهد؛ البته طبیعتا چنین اسپیکر مناسب فضاهای باز نیست. بنابراین اگر مثلا برای فضای کوچکی در حد یک اتاق به دنبال اسپیکر اقتصادی هستید، این محصول می‌تواند توجه شما را جلب کند.

باتری قرار گرفته در اسپیکر بلوتوثی شیائومی Mini Compact 2 با هر بار شارژ می‌تواند حدود 6 ساعت انجام وظیفه کند. برای شارژ کردن آن هم باید حدود 1.5 ساعت منتظر بمانید. با وجود اینکه در اسپیکر میکروفون هم تعبیه شده، ولی اصلا کیفیت خوبی ندارد و بهتر است این مشخصه را نادیده بگیرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا