بررسی اسپیکر بلوتوثی ویدسون D6؛ با کیفیت و قابل اطمینان

محدوده قیمت 2 میلیون حجم برای بلندگوهای بلوتوث جایی است که برخی از رقبا در حال کسب موقعیت در بازار هستند. اسپیکر بلوتوث Widson D6 در همین محدوده قرار دارد، اما آیا می تواند با سازندگان بزرگ بلندگو رقابت کند و می تواند حرفی برای گفتن داشته باشد؟ در این ویدیو به این سوال پاسخ خواهیم داد.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

اسپیکر بلوتوث Widson D6 طراحی شیک و جذابی دارد و به دلیل وزن تقریباً 500 گرمی و طراحی استوانه ای، فوق العاده قابل حمل است. این اسپیکر یک میکروفون نیز دارد که با آن می توانید به تماس های تلفنی پاسخ دهید. البته این میکروفون خیلی خوب نیست.

Widson Speaker Battery یک باتری 2000 میلی آمپری است که به گفته سازنده می تواند 8 ساعت پخش مداوم موسیقی شما را همراهی کند. البته فقط از 50 درصد صدا استفاده کنید و هر چه بلندتر باشد صدا کمتر می شود. با این حال صدای 360 درجه بسیار خوب است و باعث می شود از گوش دادن به موسیقی لذت ببرید.

اسپیکر بلوتوث Widson D6 را همین الان می توانید با قیمت 2 میلیون جلد از بازار داخلی تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول، نقاط قوت و ضعف و ارزش خرید آن، از شما دعوت می کنیم تا ویدیوی ما را برای باز کردن بسته بندی و بررسی آن مشاهده کنید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها به طور مستقیم از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم
دکمه بازگشت به بالا