بررسی اسپیکر هارمن کاردن Onyx Studio 6؛ باکیفیت و منحصربه‌فرد

هارمن کاردون برندی لوکس و گران قیمت در میان برندهای بلندگو و سیستم های صوتی است. از این رو اسپیکرهای بلوتوث آن به گونه ای طراحی شده است که استانداردهای این برند را تا حد ممکن حفظ کند. در این ویدیو اسپیکر Harman Kardon Onyx Studio 6 را باز کرده و بررسی می کنیم.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

اولین چیزی که نظر شما را جلب می کند ظاهر خاص و منحصر به فرد این اسپیکر است. هارمن کاردین اسپیکر Onyx Studio 6 را به شکل یک کیف دستی گرد طراحی کرد تا جلوه خاصی به آن بدهد و حمل آن را آسان کند. احتمالاً به همین دلیل است که برخی از افراد عاشق این اسپیکر می شوند و برخی دیگر اصلاً آن را دوست ندارند.

با این حال ظاهر اسپیکر تنها ویژگی تاثیرگذار بر خرید افراد نیست. وقتی صحبت از کیفیت پخش، حجم و وضوح پخش می شود، اسپیکر بلوتوث Harman Kardon عملکردی باورنکردنی ارائه می دهد. با این حال از چنین اسپیکر خاص و گران قیمتی نباید کمتر انتظار داشت.

اسپیکر Harman Kardon Onyx Studio 6 را می توانید با قیمتی در حدود 5 میلیون و 700 هزار تن از فروشگاه هیلی بیلی خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوا و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا