بررسی اسپیکر و هدفون موتورولا Sphere Plus؛ خاص ولی نه چندان مرغوب

همه برندهای گجت های الکترونیکی ایده های خاصی دارند که گاهی منجر به تولید محصولی با کیفیت می شود و گاهی کوچکترین فاجعه ای را به دنبال ندارد. اسپیکرها و هدفون های Motorola Sphere Plus را می توان در دسته دوم قرار داد.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

هدف موتورولا از ساخت این دستگاه، ساخت ویجتی است که بلندگو و هدفون را با هم ترکیب کند تا قسمت بلندگو بتواند به عنوان شارژر هدفون عمل کند. با این حال، او نتوانست یک اسپیکر قابل قبول بسازد یا هدفون قابل اعتمادی را به مشتری تحویل دهد.

اسپیکر Sphere Plus متاسفانه کیفیت پخش آن چندان خوب نیست. با مقایسه آن با بلندگوهای بسیار کوچکتر از برندهای دیگر (مانند JBL) به راحتی می توانید این موضوع را درک کنید. نکته منفی دیگر این است که کیفیت مواد به کار رفته در ساخت این ست اسپیکر و هدفون اصلا جالب نیست.

هدفون Sphere Plus به هیچ وجه این حس را منتقل نمی کند که محصولی با کیفیت روی گوش خود دارید، ضمن اینکه پوشش هدفون نیز به راحتی می شکند که نشان از استفاده از پلاستیک بی کیفیت دارد. با وجود تمام این مشکلات و نقاط ضعف، اسپیکر و هدفون Motorola Sphere Plus نزدیک به 4 میلیون تن قیمت دارد.

برای آشنایی بهتر با این محصول پیشنهاد می کنیم ویدیوی ما را برای بررسی و بازکردن بسته بندی تماشا کنید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای مختلف برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای حرفه ای و تصاویر» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها به طور مستقیم از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا