بررسی ثروتمند: چیزهایی که شما باید قبل از پرتاب باند باند بدانید

اقتصاد همچنان در حال کوچک شدن است. به همین دلیل ، بسیاری از افراد بیکار شدند و همین امر باعث شد آنها بتوانند به بسیاری از برنامه های حق رای دادن و شرکت های تجاری آنلاین بپیوندند ، به این امید که بتوانند مبلغ زیادی کسب کنند. با این حال ، بسیاری از برنامه های MLM و فرصت های شغلی آنلاین کلاهبرداری هستند. اگر نه ، آنها به شما امیدهای دروغین می دهند تا بتوانید حتی بدون فکر کردن به برنامه های آنها بپیوندید. با این حال ، فرصت های کسب و کار آنلاین وجود دارد که وعده های کاذب نمی دهند. یکی از آنها زیردستان ثروتمند است.

اما قبل از پرش از یک پرسه زن ، شما باید این نقد و بررسی Affiliate Wealthy را بخوانید تا دریابید که چیست.

واسال ثروتمند چیست؟

این یک وب سایت عضویت آنلاین انجمن است که توسط بازاریابان آنلاین ، کارسون و کایل در سال 2005 ایجاد شده است. هدف از این برنامه نه تنها ارائه آموزش بلکه کمک به بازاریابان مشتاق تعامل با فروشندگان همکار خود است. این مانند یک سایت رسانه های اجتماعی با مزیت یک برنامه آموزش بازاریاب آنلاین است.

چه کسی از آن سود می برد؟

هرکسی که می خواهد شروع کند یا تجربه دارد می تواند بپیوندد زیرا او نه تنها مبتدیان را مربی می کند بلکه به بازاریابان باتجربه نیز کمک می کند. اما بهترین چیز در مورد سهامدار ثروتمند این است که به همه فرصتی می دهد. چه پول کمی داشته باشید و چه اصلاً پول ندارید ، هنوز هم می توانید به برنامه بپیوندید.

انتظار دارید اگر به ثروتمندان بپیوندید ، چه انتظاری دارید؟

اول ، این یک برنامه MLM نیست. برای کسب وجه نیاز به استخدام افراد ندارید. همچنین نیازی به فروش محصولات ندارید. این یک برنامه آموزشی است که به شما در شروع و بهبود تجارت آنلاین کمک می کند. سرانجام ، Affiliate Wealthy یک برنامه ریز پول سریع نیست. قبل از موفقیت باید زمان و تلاش زیادی را صرف کنید. در غیر این صورت ، اگر سیب زمینی تختخوابی هستید ، هرگز به صدر نمی رسیدید ، انتظار دارید که در یک لحظه درآمد کسب کنید.

مردم در این برنامه چه چیزی را دوست دارند؟

اگر بازبینی Wealthy Affiliate را که توسط اعضای دیگر برنامه نوشته شده است بخوانید ، می دانید که آنها راجع به آن چه دوست دارند. برخی از دلایل به شرح زیر است:

عضویت رایگان

ویژگی آموزش را شروع کنید

محیط بدون اسپم

روشهای مختلف آموزش مانند درس ، درس و آموزش فیلم

میزبانی سریع

بیش از 100000 عضو مفید

سایتهای طراحی رایگان و زیبا

کمک زنده و تعاملی

بررسی اجمالی ثروتمند ثروتمند

اکنون سؤالات متداول را می دانید ، بیایید مستقیماً آن را بدست آوریم و ویژگی های مختلفی را که در این صفحه پیدا می کنید توضیح دهید. در اینجا ویژگی هایی که به محض عضویت در تیم خواهید دید:

آموزش

Affiliate ثروتمند به عنوان یک دانشگاه مجازی برای بازاریابی آنلاین پیوست. پس از ثبت نام ، می توانید یک دوره آنلاین کارآفرین را شروع کنید. با گذراندن این دوره ، مواردی مانند فهرست سازی ساختمان ، توسعه وب سایت ، آموزش فنی ، SEO ، بازاریابی ایمیل ، بازاریابی مقاله و بازاریابی PPC را یاد خواهید گرفت.

نکته خوب در مورد ویژگی آموزش انعطاف پذیری آن است. شما می توانید به عنوان یک بازاریاب آنلاین ، آموزش را متناسب با نیاز خود تنظیم کنید. علاوه بر این ، سایت هر ماه به روز می شود. از این رو ، فارغ از مباحث ارسال شده در صفحه ، چیزهای بیشتری را یاد خواهید گرفت.

آموزش و پشتیبانی

مهم نیست که درس چقدر خوب توضیح دهد ، شما هنوز هم به کمک آنها احتیاج دارید ، به خصوص اگر نتوانید درک کنید که چیست. خوشبختانه ، کارمندان آموزش و پشتیبانی وجود دارند که می توانند به شما در حل مشکل خود کمک کنند. آنها برای پاسخگویی به نگرانی های شما در مورد وب سایت و حتی دروس موجود هستند. اگر خوش شانس باشید ، مستقیماً از کارسون و کایل جواب می گیرید.

ابزارها

گذشته از یادگیری ، شما همچنین می توانید از ابزارهای ارائه شده توسط سایت استفاده کنید. شما می توانید از ایجاد کننده محتوا ، بهینه ساز سئو و پیوند محافظت برای مشاغل آنلاین خود استفاده کنید. از این رو ، می توانید بگویید که Affiliate Wealthy نه تنها برای مبتدیان بلکه برای افرادی که تجارت آنلاین دارند نیز وجود دارد.

سایت ساختمان

اگر محتوای و طراحی وب کسل کننده باشد ، وب سایت ابزاری قدرتمند برای بازاریابی نیست. با کمک وردپرس اکسپرس ارائه شده توسط WA ، می توانید از سایتهای وبلاگ نویسی پیشرفته WP و ابزاری به نام Site Rubix برای افزایش ترافیک در وب سایت خود استفاده کنید. اما بهترین از همه این است که در صورت استفاده از سازنده وب سایت در WA می توانید وب سایت خود را به صورت رایگان ایجاد کنید.

انجمن

گذشته از آموزش و پشتیبانی ، تالارهای گفتگو نیز وجود دارند که می توانید با بازاریابان همکار خود به گفتگو بپیوندید. از داستانهای آنها الهام بگیرید و از توصیه های آنها در مورد تبدیل شدن به یک بازاریاب موفق آنلاین ، پیروی کنید.

با این حال ، این ویژگی برای همه نیست. فقط درصورتیکه عضو حق بیمه شوید ، می توانید به این صفحه دسترسی پیدا کنید. علاوه بر تالار گفتمان ، منابع و پاداش های نامحدودی دریافت خواهید کرد. بنابراین اگر پول به هیچ وجه مشکلی نیست ، بسته حق بیمه را دریافت کنید و یاد بگیرید چگونه یک کارآفرین آنلاین موفق شوید!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا