بررسی دسته بازی PUBG ممو؛ معمولی ولی کار‌راه‌انداز

طرفداران بازی های PUBG و Call Of Duty Mobile به خوبی می دانند که با کمک گرفتن سطح بازی آنها به میزان قابل توجهی افزایش می یابد. در این ویدیو به معرفی دسته بازی AK66 یادداشت PUBG متناسب با گوشی می پردازیم.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

فقط دسته و جوراب دو انگشتی در جعبه این محصول موجود است. این دسته از پلاستیک بی کیفیت ساخته شده و در این زمینه حرف زیادی برای گفتن وجود ندارد. در بالا ما 4 ماشه را می بینیم و هر دو طرف دسته دارای فنر هستند. این بدان معناست که هر چقدر هم که گوشی شما بزرگ باشد، در استفاده از آن با مشکلی مواجه نخواهید شد.

این دسته تقریباً به اندازه دسته کنسول است. ابتدا باید دکمه ها را با توجه به محل تریگرها تنظیم کنید. اما متاسفانه لمس ماشه ها چندان دقیق نیست و این نقطه ضعف اصلی آن محسوب می شود. اما با توجه به قیمت این محصول نباید انتظار زیادی از آن داشت. در حال حاضر می توانید گریپ بازی PUBG Memo مدل AK66 را با پرداخت حدود 80 هزار تومان از فروشگاه هیلی بیلی خریداری کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا