بررسی ساعت هوشمند امیزفیت T-Rex Pro؛ سرسخت و اسپورت

برند چینی Amfit معمولا ساعت های هوشمند را جذاب تر می کند و طرفداران خاص خود را دارد. در این ویدیو می خواهیم ساعت هوشمند T-Rex Pro که یکی از محبوب ترین ساعت های هوشمند این شرکت است را باز کنیم تا ببینیم چقدر ارزش خرید دارد.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

تی رکس پرو ظاهری سخت و خشن دارد و خوشبختانه این سرسختی به ظاهر آن محدود نمی شود و می توان انتظار مقاومت بسیار خوبی در برابر ضربه، ضربه، سرما و گرما، آب و گرد و غبار داشت. یکی از خوبی های ساعت Amizfit این است که دکمه های فیزیکی در کنار صفحه نمایش لمسی دارد. این دکمه ها زمانی که ساعت را فرو می برید بسیار موثر به نظر می رسند.

یکی دیگر از چیزهای خوب شارژ این ساعت است. آمازفیت وعده می دهد که با یک بار شارژ می توانید 18 روز از این ساعت هوشمند استفاده کنید که رقم بسیار خوبی است. البته این میزان شارژ با توجه به نداشتن سیستم عامل ساعت، طبیعی به نظر می رسد.

ساعت هوشمند T-Rex Pro را می توانید همین الان با قیمتی در حدود 3500000 تن از فروشگاه هیلی بیلی خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول و درک نقاط قوت و ضعف آن، از شما دعوت می کنیم این ویدیو را برای بازکردن بسته بندی و بررسی آن مشاهده کنید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا