فناوری اطلاعات

بررسی ساعت هوشمند میبرو لایت؛ ارزان‌قیمت و جذاب

اگر به دنبال خرید ساعت هوشمند زیر 1 میلیون تومان هستید، بدون شک Mibro Lite یکی از گزینه های شماست. در بازار ایران این ساعت هوشمند با استقبال گسترده ای روبرو شده است که در این ویدیو نگاهی به آن خواهیم داشت.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

طراحی جذاب این ساعت در همان نگاه اول جلب توجه می کند. اما از طرفی باید به کیفیت پایین بند سیلیکونی Mibro Lite اشاره کرد که البته به راحتی می توانید بند های بسیار بهتر و جذاب تری برای آن خریداری کنید. مانند سایر ساعت های هوشمند، این مدل نیز از عملکردهایی مانند نظارت بر ضربان قلب و اکسیژن خون، ردیابی فعالیت های ورزشی و بررسی وضعیت خواب استفاده می کند.

اگرچه این ساعت از زبان فارسی پشتیبانی می کند، اما متاسفانه متون فارسی را با فونت بسیار زیبایی نمایش نمی دهد. همانطور که گفتیم طراحی کلی کیس جذاب است اما برخی از کاربران از ضخامت قاب صفحه راضی نیستند. با استفاده از اپلیکیشن ارائه شده، می توانید از بین انواع واچ فیس ها که مسلما تعدادشان زیاد نیست، انتخاب کنید.

شما می توانید با یک بار شارژ حدود 12 روز از آن استفاده کنید، یعنی عملکرد بسیار خوبی از نظر عمر باتری ارائه می دهد. برای هر بار شارژ باید حدود 2 تا 3 ساعت صبر کنید. هیچ میکروفونی در بدنه وجود ندارد، بنابراین وقتی تماسی دریافت می کنید، نمی توانید با این ساعت به تماس پاسخ دهید. گاهی اوقات در اتصال این ساعت به گوشی مشکلی پیش می آید و این یکی از نقاط ضعف اصلی آن است. در حال حاضر می توانید با پرداخت حدود 950 هزار تومان این ساعت هوشمند را از فروشگاه هیلی بیلی خریداری کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا