بررسی طرح Affilo

تعدادی بازاریاب آنلاین وجود دارد که به عنوان وابسته عمل می کنند و محصولات دیگران را برای کسب درآمد خوش تیپ تبلیغ می کنند. با این حال ، تنها تعداد معدودی موفقیت پیدا می کنند. اگر می خواهید در صدر این بازاریابی کمیسیون باشید ، به مسیر Affilo Blueprint بروید. با کمک این آموزش Blueprint ، به عنوان یک بازاریاب اینترنتی وابسته آنلاین اقدام به کسب درآمد کنید. مارک لینگ ، یک عضو آنلاین موفق ، این دوره را به شما آموزش می دهد.

فرقی نمی کند که شما در آسیا ، ایالات متحده ، اروپا یا استرالیا زندگی کنید ، آنچه شما نیاز دارید فقط یک کامپیوتر با اتصال به اینترنت است. می توانم به شما بگویم که Affilo Blueprint یک دوره عالی است ، که به شما در درآمدزایی کمک می کند و به شما بازاریابی را از A تا Z یاد می دهد. بیایید دریابیم که چه چیزی در این دوره است.

هفته اول: تحقیقات بازار را انجام دهید

هفته دوم: محتوای وب سایت را دریافت کنید

هفته سوم: وب سایت خود را آماده کنید

هفته چهارم: وب سایت خود را طراحی کنید

هفته پنجم: اصول اولیه سئو

هفته ششم: آشنایی با ایجاد لینک SEO

هفته هفتم: معرفی خبرنامه

هفته هشتم: ارائه وب 2.0

هفته نهم: Google Analytics

هفته دهم: معرفی برنامه PPC

هفته یازدهم: PPC 2

هفته دوازدهم: PPC 3

اگر در بازاریابی اینترنتی مبتدی باشید ، Affilo Blueprint برای شما موفق می شود تا در سایت های وابسته خود مراحل منظمی را برای شما فراهم کند. همچنین یک موضوع ارزشمند برای وردپرس برای شما فراهم می کند که به شما در راه اندازی یک وب سایت با کیفیت بالا کمک می کند. طرح Affilo همچنین برای بازاریاب های متوسط ​​و پیشرفته سودمند بوده است زیرا یک فرایند سیستماتیک را فراهم می کند تا آنها بتوانند تیم خود را تحت قرارداد قرار دهند. علاوه بر این ، فیلم های تاکتیکی مخفی و یک موضوع وردپرس ثابت کرده است که برای بیشتر بازاریابان پیشرفته مفید است.

در Affilo Blueprint ، اصول اولیه بازاریابی کمیسیون را فرا خواهید گرفت و یک فرمول مبتدی دریافت خواهید کرد که در آن می توانید وب سایتهایی را برای خود ایجاد کنید تا در یک مکان متفاوت درآمد کسب کنید. جوایز زیادی نیز دریافت خواهید کرد. این پاداش ممکن است شامل جستجوگر وبلاگ نویس ، هماهنگ کننده ایمیل ، بازنویسی مقالات و موارد دیگر باشد. پس عجله کنید! تصمیم خود را در مورد این دوره Affilo Planner بگیرید و یک شریک فوق العاده موفق شوید.

موفق باشید

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا