بررسی لامپ هوشمند و اسپیکر بلوتوثی LED Music؛ جذاب و اقتصادی

در چند سال اخیر لامپ های هوشمند بسیار محبوب شده اند و به همین دلیل می توانید مدل های مختلفی از این لامپ ها را در بازار پیدا کنید. بسیاری از این لامپ ها از بلندگوهای بلوتوث نیز استفاده می کنند. در این ویدیو به بررسی لامپ هوشمند و اسپیکر بلوتوث ال ای دی Music Blub می پردازیم تا ببینیم با قیمت پایینش حرفی برای گفتن دارد یا خیر.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

در جعبه علاوه بر خود لامپ، یک ریموت کنترل نیز وجود دارد. البته برد این ریموت بسیار کم است و فقط تا 1.5 متری لامپ می توانید از آن استفاده کنید. باتری ریموت کنترل از نوع سکه ای است، خوشبختانه این باتری داخل ریموت کنترل است و نیازی به خرید جداگانه نیست.

در مورد کیفیت اسپیکر استفاده شده برای این لامپ باید بگوییم که قیمت پایین این محصول و توان خروجی 4 وات نباید انتظار زیادی از آن داشته باشید. حتی آلومینیوم دور اسپیکر هم کیفیت خوبی ندارد. پس از اتصال لامپ به نگهدارنده، می توانید با استفاده از ریموت از بین 12 رنگ انتخاب کنید. قدرت نور سفید در این لامپ 7 وات و قدرت نورهای رنگی به 4 وات می رسد. بنابراین نباید فضای 4 متری را به خوبی روشن کند.

کیفیت اسپیکر در حدی نیست که خریداران را راضی کند، اما کار خود را به خوبی انجام می دهد. از این نوع لامپ ها می توان برای کارهای مختلفی استفاده کرد، به عنوان مثال می توان به اتصال با گوشی از طریق بلوتوث و پخش زنگ گوشی برای بیدار شدن شما در صبح اشاره کرد. در حال حاضر با پرداخت حدود 118000 تومان می توانید لامپ هوشمند LED Music Blub و اسپیکر بلوتوث را از فروشگاه هیلی بیلی خریداری کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا