بررسی لنز کلیپسی موبایل IBOOLO-75mm؛ مناسب عکاسی ماکرو

بسیاری از کاربران احساس می کنند که لنزهای گیره دار موبایل کیفیت خیلی خوبی را ارائه نمی دهند. اما واقعیت این است که در بین این لنزها مدل های مختلفی وجود دارد و برخی از مدل های نسبتا گران قیمت نیز حرف های زیادی برای گفتن دارند. در این ویدیو نگاهی داریم به لنز موبایل IBOOLO-75mm که برای عکاسی ماکرو و فیلمبرداری مناسب است.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

در قاب لنز موبایل IBOOLO-75mm شاهد یک قاب سخت با کیفیت بالا با زیپ هستیم. گیره ارائه شده دارای دو محفظه است تا بتوانید از دوربین مورد نظر خود استفاده کنید. با استفاده از پیچ می توانید میزان سفتی گیره دوربین گوشی را نیز تنظیم کنید. توصیه می کنیم برای جلوگیری از آسیب دیدن دوربین گوشی، گیره را زیاد سفت نکنید.

خود لنز بزرگ و نسبتا سنگین است. حداقل فاصله مورد نیاز از سوژه باید حدود 5 سانتی متر باشد که اگر کمتر از این مقدار باشد از فوکوس خارج می شود. از معایب باید بگوییم که قرار دادن لنز بر روی دوربین گوشی چندان آسان و راحت نیست و باید مدتی را برای این کار صرف کنید. این بدان معنی است که اگر برای مثال روی یک سوژه جالب اتفاق بیفتید، احتمالاً با قرار دادن لنز روی دوربین، سوژه از بین خواهد رفت. اگر گوشی شما قدیمی است و محافظ شیشه خوبی ندارد، گیره پلاستیکی ارائه شده ممکن است به صفحه نمایش آسیب برساند.

اما از طرفی بدنه لنز فلزی است و کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. بنابراین اگر عکاسی ماکرو برای شما بسیار مهم است و به این موضوع علاقه دارید، توصیه می کنیم این لنز را از دست ندهید. در حال حاضر می توانید لنز موبایل IBOOLO-75mm را از فروشگاه هیلی بیلی با پرداخت حدودا 2 میلیون و 200 هزار تومان خریداری کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

در یوتیوب

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا