فناوری اطلاعات

بررسی ماوس ریزر DEATHADDER ESSENTIAL RZ01؛ خوش‌قیمت و مناسب طرفداران ریزر

اگر از جمله طرفداران پروپاقرص برند ریزر هستید ولی پول زیادی برای خرید یکی از ماوس‌های این برند کنار نگذاشته‌اید، پس ماوس ریزر DEATHADDER ESSENTIAL RZ01 گزینه‌ی ایده‌آلی برای شما محسوب می‌شود. این ماوس با وجود اینکه توسط ریزر ساخته شده، با قیمت نسبتا مناسبی به فروش می‌رسد و در ادامه آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

ماوس ریزر مدل DEATHADDER ESSENTIAL RZ01

همین ابتدا باید بگوییم که این ماوس از ارگونومی و کیفیت ساخت بسیار خوبی بهره می‌برد. به همین خاطر محض اینکه دست خود را روی آن قرار می‌دهید، متوجه این موضوع می‌شوید. به لطف همین موضوع، برای استفاده‌های طولانی‌مدت اصلا دست شما را خسته نمی‌کند. لوگوی ریزر و دو نوار در دو سمت راست و چپ دکمه‌ی اسکرول، نور سبز را منتشر می‌کنند که جذابیت ظاهری این ماوس را دوچندان کرده‌اند.

به غیر از دکمه‌های اصلی، دو دکمه برای عقب و جلو هم تعبیه شده که البته با بهره‌گیری از نرم‌افزار ارائه شده از طرف شرکت ریزر، قادر به شخصی‌سازی این دکمه‌ها هستید. وزن بدنه به حدود 96 گرم می‌رسد و بنابراین ماوس سبکی نیست ولی در کل حین استفاده، حس خوبی به کاربر منتقل می‌کند.

حساسیت ماوس به 6400 DPI می‌رسد که کافی است ولی می‌توانست بیشتر از این مقدار باشد. اگر هم بخواهیم از ماوس ریزر DEATHADDER ESSENTIAL RZ01 ایراد بگیریم می‌توانیم به کنفی نبودن سیم، حساسیت نسبتا پایین‌تر از انتظار و RGB نبودن نورپردازی اشاره کنیم. اگر این موارد برای شما اهمیت زیادی دارند، در همین محدوده‌ی قیمت می‌توانید از ماوس‌های گیمینگ ساخت دیگر شرکت‌ها دست به خرید بزنید. اما کیفیت ماوس‌های برند ریزر در حدی هستند که بسیاری از کاربران برخی ضعف‌ها را نادیده می‌گیرند تا با تجربه کاربری دلچسبی روبرو شوند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا