فناوری اطلاعات

بررسی ماوس مایکروسافت Surface Arc؛ خاص و مینیمال

مایکروسافت حدود 5 سال قبل از ماوس Surface Arc رونمایی کرد که از طراحی بسیار خاصی بهره می‌برد و می‌توانید آن را خم کنید. در این ویدیو این ماوس بسیار خاص را بررسی می‌کنیم.

ماوس مایکروسافت مدل 2017 Surface Arc

همانطور که در ویدیو می‌توانید ببینید، زمانی که به این ماوس احتیاجی ندارید، به راحتی می‌توانید آن را صاف کنید که با این کار فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. زمانی هم که می‌خواهید از آن بهره ببرید، کافیست این ماوس را خم کنید که با این کار، ماوس روشن می‌شود. بدنه‌ی ماوس کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد. کل بدنه‌ی ماوس مات است و همین موضوع جذابیت ظاهری آن را دوچندان کرده است.

در این ماوس خبری از دکمه‌ی اسکرول نیست و برای اسکرول کردن، باید انگشت خود را در بخش فوقانی بالا و پایین یا چپ و راست کنید. این یعنی در کنار اسکرول عمودی، می‌توانید از آن برای اسکرول افقی هم بهره ببرید. معمولا ماوس‌های دارای بدنه‌ی باریک، از کلید‌های بی‌سروصدا بهره می‌برند ولی کلید‌های موجود در این ماوس، سروصدای زیادی ایجاد می‌کنند. همچنین با وجود اینکه اسکرول عمودی خیلی راحت انجام می‌شود، ولی در زمینه‌ی اسکرول افقی عملکرد بسیار ضعیفی از خود نشان می‌دهد.

تامین انرژی ماوس مایکروسافت Surface Arc از طرف دو باتری نیم‌قلمی انجام می‌شود که بر اساس ادعای مایکروسافت، این باتری‌ها تا 6 ماه برای ماوس دوام می‌آورند. حساسیت ماوس مایکروسافت Surface Arc به 1800 DPI می‌رسد که عدد نسبتا پایینی است ولی در کل مشکل خاصی برای استفاده ایجاد نمی‌کند. خوشبختانه این ماوس خیلی سریع به‌ لپ‌تاپ‌ها-به‌خصوص لپ‌تاپ‌های ویندوزی-وصل می‌شود.

برای جمع‌بندی باید بگوییم که اگر کاربر عادی هستید و در طول روز در ساعات طولانی از ماوس استفاده نمی‌کنید، این مدل گزینه‌ی خوبی برای شما به حساب می‌آید. البته این ماوس اصلا قیمت پایینی ندارد و قبل از خرید حتما باید قیمت آن را هم در نظر بگیرید. زیرا در این محدوده‌ی قیمتی می‌توانید انواع و اقسام ماوس‌های باکیفیت را خریداری کنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا