بررسی ماوس گیمینگ لنوو Legion M300؛ خوش‌قیمت و جذاب

لنوو یکی از شرکت هایی است که می خواست از بازار ماوس های بازی دور بماند و وارد این عرصه شد. در این ویدیو به بررسی موس گیمینگ Lenovo Legion M300 می پردازیم تا ببینیم آیا نسبت به قیمتش گزینه خوبی در نظر گرفته می شود یا خیر.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

وقتی دست خود را روی این ماوس می گذارید حس خوبی به شما دست می دهد و اندازه نسبتا بزرگ آن باعث افزایش جذابیت آن شده است. از این رو برای دست های بزرگ مناسب است و برای دست های کوچک اصلا آزاردهنده نیست. وزن آن 88 گرم است و به همین دلیل ماوس نسبتا سبکی به حساب می آید.

سمت راست و چپ ماوس از سیلیکون ساخته شده است تا هنگام استفاده از آن احساس بهتری داشته باشید. از طرفی باید به کیفیت خوب کلیدها توجه کنیم. حساسیت ماوس گیمینگ Lenovo Legion M300 به 8000 DPI می رسد که به اندازه موس های گیمینگ پیشرو برندهای معروف نیست، اما کم هم نیست. برای مقایسه باید بگوییم که حساسیت موش های معمولی موجود در بازار حدود 2000 تا 3000 است.

در مجموع 8 کلید روی این ماوس می بینیم. به غیر از کلیدهای معمولی، یک کلید در پایین اسکرول و دو کلید در سمت راست و همچنین در سمت چپ تعبیه شده است. خوشبختانه با استفاده از نرم افزاری که به همراه ماوس ارائه می شود، می توانید عملکرد تمامی این کلیدها را شخصی سازی کنید. البته محدودیت های زیادی در این زمینه وجود دارد و شما فقط می توانید عملکرد را بین این کلیدها جابه جا کنید. به عنوان مثال، با فشردن کلید سمت راست می توان از عملکرد کلید چپ استفاده کرد. بنابراین برخلاف موس های بازی پیشرفته، هیچ شبیه سازی برای فشار دادن کلید خاصی روی صفحه کلید با استفاده از ماوس وجود ندارد. البته نباید امکان تعریف کلان را فراموش کرد.

در کل تعداد کلیدها راضی کننده است اما این یک واقعیت است که بسته به چپ دست یا راست دست بودن کلیدهای سمت راست یا چپ چندان کاربردی نخواهند داشت. به طور کلی، قرار دادن کلیدها در دو طرف به منظور شبیه سازی طراحی است تا کاربران راست دست و چپ دست بتوانند از ویژگی های آن استفاده کنند.

در مورد نورپردازی باید بگوییم که فقط لوگوی ماوس در رنگ های مختلف عرضه می شود. البته امکان تنظیم رنگ ثابت نیز وجود دارد. در مجموع با توجه به قیمتی در حدود 600 هزار تومان، این ماوس گزینه مناسبی برای خرید به حساب می آید و می تواند پاسخگوی نیاز کاربران مورد نظر باشد.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

در یوتیوب

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا