فناوری اطلاعات

بررسی مچ‌بند هوشمند هوآوی Band 6؛ خوش‌قیمت و قابل اطمینان

بسیاری از کاربران به جای استفاده از ساعت‌های هوشمند ارزان‌قیمت، ترجیح می‌دهند که از مچ‌بند‌های هوشمند استفاده کنند که در زمینه‌ی سنسورها و امکانات مربوط به تندرستی، حرف بیشتری برای گفتن دارند. هوآوی Band 6 یکی از همین مچ‌بند‌های جذاب موجود در بازار است که در این ویدیو به بررسی آن می‌پردازیم.

مچ‌بند هوشمند هوآوی مدل Band 6

اگرچه این محصول به عنوان مچ‌بند هوشمند راهی بازار شده، ولی به لطف استفاده از نمایشگر 1.47 اینچی AMOLED باکیفیت، عملا یک ساعت هوشمند به حساب می‌آید و همین موضوع ارزش خرید آن را افزایش داده است. این مچ‌بند در 24 ساعت شبانه‌روز می‌تواند میزان استرس، ضربان قلب و اکسیژن خون را بررسی کند و این اطلاعات را از طریق اپلیکیشن ارائه شده برای آن در اختیار کاربر قرار دهد.

برای شارژ کردن آن باید حدود 1 ساعت و 15 دقیق منتظر بمانید و با هر بار شارژ به مدت 2 هفته قادر به استفاده از آن هستید. یکی از مزایای مهم هوآوی Band 6، وزن بسیار پایین آن است که فقط به 28 گرم می‌رسد و بنابراین اصلا وجود آن را روی مچ‌ دست خود احساس نمی‌کنید. اگر این ساعت نسبت به صحت و دقت داده‌های دریافتی مربوط به سلامتی دچار شک و تردید شود، این موضوع را به کاربر اطلاع می‌دهد.

اگر به دنبال خرید یک مچ‌بند باکیفیت هستید، در کنار مچ‌بند‌های شیائومی توصیه می‌کنیم هوآوی Band 6 را هم مدنظر قرار دهید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا