فناوری اطلاعات

بررسی میکروفن بی‌سیم بویا BY-WM3T2-U1؛ مناسب فیلمبرداری با گوشی

در این ویدیوی کوتاه میکروفن بی‌سیم بویا BY-WM3T2-U1 را مورد بررسی قرار می‌دهیم تا ببینیم نسبت به رقبا چه حرفی برای گفتن دارد. در ادامه همراه ما باشید.

میکروفن بی سیم بویا مدل BY-WM3T2-U1
میکروفن بی سیم بویا مدل BY-WM3T2-D1

در جعبه‌ی این محصول به غیر از گیرنده و میکروفون، فقط یک کابل شارژ و پوشش اسفنجی می‌توانید مشاهده کنید. گیرنده سری D از کانکتور لایتنینگ بهره می‌برد و سری U از کانکتور USB-C بهره می‌برد و مناسب گوشی‌های اندرویدی است. فقط کافی است گیرنده را به گوشی وصل کنید و با این کار چراغ قرار گرفته روی بدنه‌ی آن، به حالت چشمک‌زن درمی‌آید که با این کار، از آمادگی آن برای وصل شدن میکروفون خبردار می‌شوید.

خوشبختانه وصل شدن گیرنده و میکروفون در عرض چند ثانیه و به سادگی صورت می‌گیرد و برای کار کردن با آن، نیازی به نصب اپ خاص یا تغییر تنظیمات گوشی ندارید. وزن گیرنده و فرستنده هرکدام کمتر از 10 گرم است و حتی اگر از گیمبال استفاده می‌کنید، بدون هیچ مشکلی می‌توانید از این میکروفون بهره ببرید.

برد این میکروفون 50 متر اعلام شده که بسیار عالی محسوب می‌شود و کیفیت ساخت بدنه هم واقعا خوب است. اما با توجه به قیمت میکروفن بی‌سیم بویا BY-WM3T2-U1، طبیعتا قرار نیست به عنوان یک میکروفون حرفه‌ای تمام‌عیار انجام وظیفه کند ولی برای بیشتر کاربران می‌تواند نیازهای آن‌ها را به‌خوبی برآورده کند.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا