بررسی میکروفن کندانسر Maono AU-903؛ مناسب برای پادکسترهای مبتدی

اگر به تازگی تصمیم به ضبط یک پادکست گرفته اید، یکی از بزرگترین چالش های شما احتمالا انتخاب میکروفون خازنی مناسب است. میکروفون خازنی Maono AU-903 با قیمت 2 میلیون تن و قابلیت ضبط صدای 360 درجه می تواند یکی از گزینه های خرید شما باشد. در این ویدیو جعبه را باز کرده و این محصول را بررسی می کنیم.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

این میکروفون دارای دو مدل قطبی کاردیوید و همه جهته می باشد که به این معنی است که صدا را هم از جلو و هم در خارج 360 درجه دریافت می کند و می توانید صدا را برای هر دو حالت تنظیم کنید. در حالت کاردیو طبیعتا کیفیت صدای بهتری خواهید داشت.

اما با مدل قطبی Omni Directional کیفیت صدای شما کمی پایین می آید که طبیعی به نظر می رسد. یک جک 3.5 میلی متری روی بدنه میکروفون برای کنترل صدا در نظر گرفته شده است. اگرچه میکروفون های بهتری نسبت به این محصول مائونو در بازار وجود دارد، اما از نظر قیمت کمتر رقیبی برای این محصول خواهید یافت.

میکروفون خازنی Maono AU-903 در حال حاضر با قیمتی حدود 2 میلیون تومان از فروشگاه هیلی بیلی قابل خرید می باشد. برای آشنایی بیشتر با این میکروفون، درک نقاط قوت و ضعف آن و ارزش خرید آن، از شما دعوت می کنیم ویدیوی ما را تماشا کنید.

هیلی بیلی مگ استعداد این یک پلت فرم برای کشف، کسب درآمد و ترویج استعداد برای تولید ویدیو است. بستری برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوا و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا