بررسی میکروفون رود Video Micro؛ مفید و اقتصادی

اگر یادتان باشد چند روز پیش میکروفون Videomic Go را بررسی کردیم. اما اکنون زمان آن رسیده که به برادر این میکروفون یعنی مدل Video Micro بپردازیم که همچنان یک گزینه اقتصادی در بازار میکروفون تفنگ است.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

برند استرالیایی Rode بیش از نیم قرن است که تجهیزات حرفه ای ضبط صدا را تولید می کند و تمامی محصولات آن ساخت استرالیا می باشد. با این حساب می توان از این برند محصولات چینی انتظار کیفیت بالاتری داشت.

برخلاف Videomic Go که از پلاستیک ساخته شده است، میکروفون Video Micro از فلز ساخته شده و به نظر می رسد مقاومت بالاتری دارد. با استفاده از کابل TRS و مبدل های موجود می توانید این میکروفون را علاوه بر دوربین و حتی موبایل به میکسر متصل کنید.

در هر صورت این میکروفون با مدار قلبی قطبی (دریافت صدا فقط در قسمت جلو) عملکرد رضایت بخشی از خود نشان می دهد و می تواند گزینه خوبی در بین میکروفون های نصب شده بر روی دوربین باشد.

میکروفون تصویری را هم اکنون می توانید با قیمت 1 میلیون و 700 هزار جلد از فروشگاه هیلی بیلی خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول و درک نقاط قوت، ضعف و ارزش خرید آن، شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا