بررسی میکروفون رود Videomic Go؛ سبک، حرفه‌ای و خوش‌قیمت

برند استرالیایی Rode نزدیک به نیم قرن قدمت دارد که سازهای صوتی حرفه ای تولید می کند و یکی از محبوب ترین برندهای موجود در بازار است. در این ویدیو میکروفون دوربین Vdeimic Go را از رودخانه باز می کنیم.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

میکروفون Videomic Go یک میکروفون تفنگی است که به دوربین متصل می شود و دارای الگوی کاردیوئید قطبی است. به همین دلیل فقط از منابع روبرو صدا دریافت می کند و نباید انتظار صدای خیلی خوبی از زیر بغل داشت.

به لطف کابل TRS می توانید این میکروفون را به دوربین وصل کنید. همچنین در صورت داشتن تبدیل های لازم می توانید میکروفون را مستقیماً به تلفن همراه خود متصل کنید. خبر خوب این است که انرژی میکروفون توسط دوربین یا گوشی تامین می شود، بنابراین نیازی به باتری داخل آن ندارید. خود میکروفون از پلاستیک ساخته شده است که آن را به وزن ایده آلی برای نصب دوربین و حرکت تبدیل می کند.

میکروفون Videomic Go را هم اکنون می توانید با قیمت 1 میلیون و 800 هزار جلد از فروشگاه هیلی بیلی تهیه کنید. برای آشنایی بیشتر با این میکروفون، درک نقاط قوت و ضعف و هزینه خرید آن از شما دعوت می کنیم این ویدیو را تماشا کنید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا