بررسی میکروفون کندانسر ریزر Seiren mini؛ کوچک و باکیفیت

اکثر کاربران برند Razer را به خوبی می شناسند که در زمینه تجهیزات بازی حرف های زیادی برای گفتن دارد. با این حال بسیاری از کاربران نمی دانند که این برند میکروفون نیز تولید می کند. در این ویدیو نگاهی داریم به میکروفون مینی خازنی Razer Seiren که طراحی جذابی دارد.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

نوشته های مشابه

الگوی قطبی این میکروفون سوپرکاردیوید به این معنی است که بیشترین صدا را از جلو و صدای کمی از پشت میکروفون دریافت می کند و صدای سمت راست و چپ ضبط نمی شود. ابتدا باید نویز خود را تعریف کنیم و سپس عملکرد میکروفون را در این زمینه بررسی کنیم. به زبان ساده، خود نویز صدایی است که از میکروفون در یک محیط کاملاً بی صدا ایجاد می شود. خوشبختانه میکروفون مینی خازنی Razer Seiren عملکرد قابل قبولی در این زمینه دارد.

در مجموع این میکروفون کیفیت صدای نسبتا خوبی دارد اما در مجموع کیفیت در حد یک میکروفون یقه متوسط ​​است. در مورد طراحی این میکروفون باید بگوییم که ابعاد آن بسیار کوچک است. پشت میکروفون یک پورت microUSB قرار دارد که کابل Razer به آن متصل است. این کابل طوری طراحی شده است که به پورت فشار وارد نمی کند.

در مجموع این میکروفون با توجه به قیمتی که دارد محصولی جذاب و کاربردی است. البته اگر بودجه را به حدود 4 میلیون تومان افزایش دهید، می توانید از بین میکروفون های بسیار بهتری انتخاب کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا