بررسی هدست گیمینگ هایپر ایکس Cloud II؛ راحت و محکم

تا اینجا چند هدفون گیمینگ را برای شما بررسی کردیم، اما یکی از محبوب ترین هدفون ها در بین گیمرها، مدل Cloud II HyperX است که در این ویدیو می خواهیم آن را از بسته بندی باز کرده و از نزدیک نگاه کنیم.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

این هدفون هایپر ایکس طراحی نسبتا جذابی دارد و به همان اندازه روی سر راحت است. این دو مشکل از جمله دلایل محبوبیت Cloud II در بین گیمرها هستند. البته مزایای دیگری نیز وجود دارد که باعث می شود از این گوشی استفاده کنید.

یکی از آنها پشتیبانی از کانال Dolby 7.1 است. HyperX Cloud II حتی یک دکمه مخصوص هدفون برای دسترسی به این ویژگی دارد. با این حال، نباید انتظار زیادی از این ویژگی داشته باشید، زیرا کیفیت پخش صدا در این حالت ممکن است کمی بی مزه باشد.

HyperX Cloud II همچنین دارای یک میکروفون قطبی است، به این معنی که می تواند صدا را از جهات مختلف دریافت کند. این ویژگی ممکن است برای شما چیز خوبی باشد، اما از جهات دیگر این امکان وجود دارد که صدایی که روی کیبورد تایپ می کنید به راحتی توسط مخاطبان شما شنیده شود.

اما در مجموع می توان عملکرد هدفون گیمینگ Hyper X Cloud II را که قیمتی تقریبی 3 و نیم میلیون تنی دارد، مطلوب توصیف کرد. برای آشنایی با این گوشی و درک نقاط قوت و ضعف آن شما را به تماشای این ویدیو دعوت می کنیم.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوا و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا