فناوری اطلاعات

بررسی هدفون بلوتوثی ناتینگ Nothing Ear 1؛ بدنه‌ی شفاف و صدای باکیفیت

شرکت ناتینگ سابقه‌ی چندان زیادی ندارد و توسط هم‌بنیان‌گذار وان‌پلاس تاسیس شده است. این شرکت تاکنون یک هدفون بلوتوثی و یک گوشی را راهی بازار کرده که هر دو از بدنه‌ی شفاف بهره می‌برند. هدفون بلوتوثی ناتینگ Nothing Ear 1 از طراحی جذابی بهره می‌برد و در این ویدیو از زوایای مختلف آن را مورد بررسی قرار می‌دهیم.

هندزفری بلوتوثی ناتینگ مدل Nothing Ear 1

کیس ارائه شده برای این هدفون هم بدنه‌ی شفافی دارد ولی در کل در مقایسه با بسیاری از هدفون‌های بلوتوثی اندازه‌ی بزرگی دارد. خود هدفون‌ها هم طراحی جذابی دارند و به خوبی در گوش قرار می‌گیرند؛ بنابراین اگر اهل ورزش کردن با هدفون هستید، هدفون بلوتوثی ناتینگ Nothing Ear 1 به راحتی از گوش شما نمی‌افتد. باتری قرار گرفته در این هدفون با هر بار شارژ می‌تواند حدود 5 ساعت انجام وظیفه کند که اگر سیستم حذف نویز را غیرفعال کنید، عمر باتری بیشتر می‌شود. کیس هم می‌تواند 3 تا 4 بار این هدفون‌ها را به طور کامل شارژ کند.

متاسفانه کیفیت میکروفون در مکان‌های شلوغ چندان خوب نیست ولی در مکان‌های خلوت عملکرد خوبی ارائه می‌دهد. از طرف دیگر، کیفیت صدا بسیار خوب است و انواع فرکانس‌ها را به خوبی پوشش می‌دهد. هدفون بلوتوثی ناتینگ Nothing Ear 1 از سیستم حذف نویز فعال هم پشتیبانی می‌کند. نویز کنسلینگ این هدفون بیشتر برای فرکانس‌های بم و صداهای به‌هم‌پیوسته عملکرد خوبی دارد و حالت شفافیت صدا هم در حدی نیست که به راحتی بتوانید با نفر مقابل مکالمه داشته باشید. اگر یکی از هدفون‌ها را از گوش بیرون بیاورید، هم پخش موسیقی متوقف می‌شود و هم هدفون مقابل وارد حالت شفافیت صدا می‌شود.

اگر ظاهر هدفون اهمیت زیادی برای شما دارد، این محصول در این زمینه یکی از بهترین‌ها و جذاب‌ترین‌ها محسوب می‌شود. اما اگر چندان به این موضوع اهمیت نمی‌دهید، با پرداخت مبلغ کمتر می‌توانید از بین گزینه‌های مناسبی دست به انتخاب بزنید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا