فناوری اطلاعات

بررسی هدفون بی‌سیم هوآوی FreeLace؛ مناسب ورزشکاران

هدفون بی‌سیم هوآوی FreeLace مناسب ورزشکارانی است که نگران افتادن هدفون از گوش خود حین انجام فعالیت‌های ورزشی هستند. بنابراین اگر شما هم جزو این دسته از کاربران قرار دارید، توصیه می‌کنیم این ویدیو را از دست ندهید.

هدفون بی سیم هوآوی مدل FreeLace

هوآوی در ساخت این هدفون از فلز، پلاستیک و سیلیکون استفاده کرده و در کل کیفیت ساخت خوبی دارد. یکی از مزایای آن، انعطاف‌پذیری این هدفون است و به راحتی می‌توانید آن را در جیب خود قرار دهید. از نظر عمر باتری باید بگوییم که با هر بار شارژ، می‌توانید به مدت 18 ساعت از آن استفاده کنید که عمر باتری بسیار بالایی محسوب می‌شود.

کابل شارژ این هدفون با دیگر کابل‌های شارژ تفاوت دارد و به همین خاطر صرفا باید از کابل موردنظر برای این کار استفاده کنید. البته به لطف همین کابل، می‌توانید هدفون را به پورت شارژ گوشی وصل کنید و از این طریق انرژی موردنیاز را تامین کنید. فرکانس‌های بیس این هدفون چندان عمیق و غنی نیستند ولی دیگر فرکانس‌ها شفافیت خوبی دارند.

هدفون بی‌سیم هوآوی FreeLace در کل ارزش خرید بالایی دارد و بنابراین اگر به دنبال این نوع هدفون‌ها هستید، احتمالا از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا