فناوری اطلاعات

بررسی پایه نگهدارنده لپ‌تاپ نیلکین ProDesk Adjustable؛ باکیفیت ولی گران‌قیمت

بسیاری از کاربران شرکت نیلکین را به‌عنوان سازنده‌ی قاب‌های باکیفیت برای گوشی‌های هوشمند می‌شناسند. اما این شرکت در زمینه‌ی ساخت پایه نگه‌دارنده لپ‌تاپ هم حرف زیادی برای گفتن دارد. در این ویدیو پایه نگهدارنده لپ‌تاپ نیلکین ProDesk Adjustable را بررسی می‌کنیم که یکی از بهترین‌ها به حساب می‌آید.

پایه نگهدارنده لپ تاپ نیلکین مدل ProDesk Adjustable

در همان نگاه اول و وقتی که استند را لمس می‌کنید، به‌خوبی می‌توانید بدنه‌ی باکیفیت آن را احساس کنید که مبتنی بر آلیاژ آلومینیوم است. وزن این محصول به حدود 1 کیلوگرم می‌رسد و در کل از طراحی شیک و ساده‌ای بهره می‌برد. در بخش‌های مختلف از پدهای سیلیکونی استفاده شده که هم به خوبی بر روی یک سطح صاف قرار بگیرد و هم اینکه به بدنه‌ی لپ‌تاپ آسیبی نرسد. بر روی پایه هم شاهد دو قلاب هستیم که از افتادن لپ‌تاپ جلوگیری می‌کنند.

برای لپ‌تاپ‌های دارای اندازه‌ی 11 تا 17 اینچ می‌توانید از این استند استفاده کنید که ارتفاع و زاویه‌ی آن هم قابل تنظیم است. برای لپ‌تاپ‌های بزرگ‌تر از 17 اینچ، استفاده از این استند را پیشنهاد نمی‌کنیم زیرا در این صورت احتمال افتادن لپ‌تاپ افزایش پیدا می‌کند. بر اساس اعلام شرکت نیلکین، این استند می‌تواند تا وزن 12 کیلوگرم را تحمل کند و این یعنی در این زمینه مشکلی نخواهید داشت. اگر زاویه‌ی استند بیشتر از 30 درجه باشد، ممکن است لپ‌تاپ قرار گرفته روی آن به عقب بیفتد.

پایه نگهدارنده لپ‌تاپ نیلکین ProDesk Adjustable در کل یک استند عالی و باکیفیت برای انواع و اقسام لپ‌تاپ‌ها محسوب می‌شود ولی در این میان باید به قیمت بالای آن هم اشاره کنیم.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا