فناوری اطلاعات

بررسی پایه نگهدارنده مانیتور ارگو VNDLB502؛ فوق‌العاده از هر نظر

برخی افراد فکر می‌کنند پایه نگهدارنده یک محصول غیرضروری است که کاربرد چندانی ندارد. اما واقعیت این است که این نوع محصولات می‌توانند برای افراد مختلف به‌شدت کاربردی باشند. در این ویدیو پایه نگهدارنده مانیتور ارگو VNDLB502 را بررسی می‌کنیم که یکی از محبوب‌ترین پایه‌های نگهدارنده مانیتور در دیجی‌کالا محسوب می‌شود.

پایه نگهدارنده مانیتور ارگو مدل VNDLB502

پایه مانیتور از یک سمت به میز شما متصل می‌شود و از سمت دیگر به مانیتور وصل می‌شود. بعد از انجام این کار، به راحتی قادر به چرخاندن مانیتور هستید، از طرف دیگر می‌توانید جهت مانیتور را هم تغییر دهید. اگر هم اهل استفاده از مانیتور عمودی هستید، با یک پایه نگه‌دارنده به راحتی می‌توانید این کار را انجام دهید. پایه نگهدارنده مانیتور ارگو VNDLB502 با 4 پیچ به پشت مانیتور شما متصل می‌شود و اکثر مانیتورهای موجود در بازار از جای این 4 پیچ بهره می‌برند.

پایه نگهدارنده مانیتور ارگو VNDLB502 کیفیت ساخت بسیار خوبی دارد و از استحکام بالایی بهره می‌برد. به لطف همین موضوع، بعد از استفاده طولانی‌مدت هم مشکلی برای پایه نگهدارنده ایجاد نمی‌شود. برخی از این پایه‌ها به دلیل سنگینی مانیتور، دچار تغییر حالت می‌شوند ولی پایه نگهدارنده مانیتور ارگو VNDLB502 چنین مشکلی ندارد. شرکت سازنده اعلام کرده که برای مانیتورهای با اندازه 30 اینچ می‌توانید از آن استفاده کنید. اما طبق بررسی‌های صورت گرفته، حتی در صورت استفاده از مانیتورهای نسبتا بزرگ‌تر هم مشکلی برای پایه به وجود نمی‌آید.

یکی از مهم‌ترین نقاط قوت پایه نگهدارنده مانیتور ارگو VNDLB502 این است که برای تنظیم ارتفاع، از جک گازی استفاده می‌کند. این یعنی موقع تنظیم ارتفاع، لازم نیست هیچ پیچی را شل یا سفت کنید. باید خاطرنشان کنیم همین جک گازی، قیمت این محصول را افزایش داده و در بازار می‌توانید پایه‌های نگهدارنده‌ی فاقد این جک گازی را با قیمت پایین‌تری خریداری کنید.

در جعبه‌ی این محصول هر چیزی که ممکن است به آن نیاز پیدا کنید، قرار دارد. در یک پلاستیک بزرگ، می‌توانید چند نوع پیچ مختلف را مشاهده کنید. همچنین باید به ارائه‌ی 3 آچار برای شل و سفت کردن تمام اتصالات مانیتور اشاره کنیم. به لطف پایه‌های ارائه شده برای اتصال به میز، می‌توانید این پایه را از میز به ضخامت 1 سانتی‌متر تا 10 سانتی‌متر به راحتی وصل کنید.

در نهایت باید بگوییم که پایه نگهدارنده مانیتور ارگو VNDLB502 یک محصول باکیفیت با کیفیت ساخت عالی است و از همه نظر کاربردی محسوب می‌شود. اگر از چند مانیتور استفاده می‌کنید، استفاده از چنین پایه‌ای تجربه استفاده از آن‌ها را بهبود می‌بخشد. از سوی دیگر باید خاطرنشان کنیم برخی کاربران دوست ندارند مانیتور بخش قابل توجهی از سطح میز را اشغال کند که برای این دسته از کاربران هم خرید پایه مانیتور توصیه می‌شود.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا