بررسی چندراهی برق پرووان PPS615؛ بدنه‌ی مقاوم و خروجی‌های متنوع

مالتی پلکسر برقی یکی از وسایل ضروری است که هر خانه باید تعدادی از آن را داشته باشد. پروان یکی از شرکت هایی است که مالتی پلکسرهای برقی مختلفی را به بازار معرفی کرد و در این ویدیو نگاهی به مالتی پلکسر برقی پروان PPS615 خواهیم داشت.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

قبل از هر چیز باید بگوییم که برای خرید پاور همه کاره بهتر است از بین برندهای منتخب انتخاب کنید تا در صورت کم و زیاد شدن ولتاژ دستگاه های برقی شما آسیب نبینند.

پروان مدل PPS615 از کابل 180 سانتی متری استفاده می کند که از نظر طول کابل مشکلی نخواهید داشت. یکی از مهم ترین ویژگی های این همه کاره استفاده از پلیمر ضد حریق در بدنه آن است. بنابراین، در برابر اشتعال در هنگام نوسانات شدید برق یا گرمای بیش از حد مقاوم است.

در بدنه این چند مسیره شاهد 3 سوکت هستیم که هم 2 شاخه و هم 3 شاخه را پشتیبانی می کند. در پایین شاهد 3 پورت USB هستیم. دو تا از آنها پورت USB معمولی هستند، اما یکی از آنها USB-C است. این سه پورت از نظر توان خروجی عملکرد قابل قبولی دارند و اگر سرعت شارژ گوشی شما تقریباً از 18 وات بیشتر نمی شود، می توانید از آنها استفاده کنید.

در مجموع، اگر سه خروجی و سه پورت USB مطابق با نیاز شما باشد، احتمالا از خرید این پورت چند طرفه پشیمان نخواهید شد. اما اگر به خروجی بیشتری نیاز دارید، بهتر است از بین مدل های دارای این ویژگی انتخاب کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا