فناوری اطلاعات

بررسی کیبورد و ماوس گیمینگ MSI Vigor GK30؛ قیمت مناسب و کیفیت عالی

همه گیمرها به دنبال استفاده از ماوس و کیبورد مناسب برای داشتن تجربه لذت بخش تری در حین بازی هستند. در زمینه موس و کیبورد گیمینگ تنوع زیادی در بازار وجود دارد و یکی از بهترین گزینه ها کیبورد و ماوس گیمینگ MSI Vigor GK30 است. در این ویدیو این ماوس و کیبورد را باز کرده و به آنها نگاه می کنیم.

محصول را در هیلی بیلی ببینید

بیایید با صفحه کلید شروع کنیم. این کیبورد از نوع مکانیکی است که باید توجه داشت که تقریبا همه گیمرها به دنبال استفاده از چنین کیبوردهایی هستند زیرا استفاده از آن ها لذت بیشتری دارد. این کیبورد ضد آب نیست اما می توانید بدون نگرانی آن را با مواد مختلف تمیز کنید. کلیدهای مکانیکی معمولاً به راحتی جدا می شوند و به راحتی متصل می شوند و صفحه کلید گیمینگ MSI Vigor GK30 نیز از این قاعده مستثنی نیست. از نظر نورپردازی به راحتی می توانید حالت های مختلفی را برای کیبورد تعریف کنید و در مجموع از 7 مدل نورپردازی مختلف پشتیبانی می کند.

بعد از صفحه کلید، حالا نوبت بررسی ماوس است. این ماوس گیمینگ تقریبا سبک است و دارای 6 دکمه مختلف است. داخل بدنه ماوس بدون لوگو یک نوار افقی در زیر ماوس وجود دارد که هر دو نور جذاب را نشان می دهد. MSI از طراحی عجیب و غریبی برای این ماوس استفاده نکرده است، اما در کل استفاده از آن آسان است و می تواند کاربران را به خود جذب کند. MSI علاوه بر این ماوس و کیبورد، نرم افزار خاصی را معرفی کرده است که دست شما را برای شخصی سازی بیشتر باز می گذارد.

لازم به ذکر است که این ماوس ها و کیبوردها به هم متصل هستند و به همین دلیل در طول بازی با تاخیر مواجه نخواهید شد. در نهایت، صفحه کلید و ماوس گیمینگ MSI Vigor GK30 می تواند تمام نیازهای گیمر را برآورده کند. در حال حاضر با پرداخت حدود 2 میلیون و 300 هزار تن می توانید این محصول را از فروشگاه هیلی بیلی خریداری کنید. برای آشنایی بیشتر با این محصول، از شما دعوت می کنیم این ویدیو را برای بازکردن بسته بندی و بررسی آن مشاهده کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف، درآمدزایی و ارتقای استعدادها برای تولید ویدئو است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا