فناوری اطلاعات

بررسی کیبورد گیمینگ ردراگون K552 RGB؛ یکی از بهترین کیبورد‌های مکانیکی اقتصادی

با اختلاف این محصول یکی از بهترین، اقتصادی‌ترین و زیبا‌ترین کیبوردهای مکانیکی موجود در بازار ایران محسوب می‌شود. در این ویدیو کیبورد گیمینگ ردراگون K552 RGB را بررسی می‌کنیم. بنابراین اگر به دنبال خرید یک کیبورد گیمینگ مکانیکی هستید، این ویدیو را از دست ندهید.

کیبورد مخصوص بازی ردراگون مدل K552 RGB

برای بدنه‌ی این کیبورد از فلز و پلیمر ABS استفاده شده و بنابراین در کل با بدنه‌ی باکیفیت و بادوامی سروکار داریم. وزن آن فقط 900 گرم است که برای کیبوردی با این مشخصات، فوق‌العاده محسوب می‌شود. نحوه‌ی چینش دکمه‌ها و البته نداشتن بخش NumberPad، منجر به جمع‌و‌جور شدن بدنه‌ی آن شده است و همین موضوع جذابیت آن را دو چندان کرده.

همانطور که از اسم این کیبورد پیداست، از نورپردازی RGB هم بهره می‌برد ولی برای شخصی‌سازی نورپردازی نیازی به بهره‌گیری از نرم‌افزار ندارید و برای انتخاب از بین 6 حالت موجود، می‌توانید از طریق همان کلید‌های کیبورد این کار را انجام بدهید. با وجود اینکه بدنه‌ی کیبورد گیمینگ ردراگون K552 RGB کاملا ضدآب نیست، اما در برابر رطوبت و پاشیده شدن مایعات روی آن، مقاومت خوبی از خود نشان می‌دهد و لازم نیست نگران این موضوع باشید.

برای جمع‌بندی باید بگوییم که کیبورد گیمینگ ردراگون K552 RGB یکی از بهترین کیبورد‌های اقتصادی مکانیکی در بازار ایران محسوب می‌شود و بنابراین اگر به دنبال خرید چنین کیبوردی هستید و بودجه‌ی چندان زیادی هم کنار نگذاشته‌اید، حتما این گزینه را هم در نظر بگیرید.

دیجی‌کالا مگ تَلِنت بستری برای کشف و پرورش، کسب درآمد و مشهور شدن استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساختن انواع ویدیو را برای دیجی‌کالا در «استاندارد حرفه‌ای محتوا و تصویر» دارند. افراد حاضر در پروژه‌ی تَلِنت، با ساختن ویدیو برای دیجی‌کالا، به طور مستقیم از دیجی‌کالا کسب درآمد می‌کنند.

دیجی‌کالا به سادگی امکان دسترسی به کالا را برای افرادی که توانایی ویدیوسازی حرفه‌ای دارند، فراهم می‌کند. اگر فکر می‌کنید استعداد، توانایی، امکانات، انگیزه و اشتیاق ویدیوسازی دارید، به دیجی‌کالا مگ تَلِنت بپیوندید.

برای کسب اطلاعات بیشتر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

درباره‌ی دیجی‌کالا مگ تَلِنت

 

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا