بررسی E8 Cowin – لغو نویز بهتر می شود!

زندگی در یک منطقه شلوغ شهری امروز پر سر و صدا و خواستار است. احاطه شده توسط نویز به ویژه در اوج اوقات ، گاهی اوقات ممکن است از طرف همسایگان باشد یا ممکن است چیز دیگری باشد. امروزه حریم خصوصی کمیاب است و با تلاش برای گوش دادن به موسیقی مورد علاقه خود در هدفون مورد علاقه خود ، آرامش و رضایت بهتری خواهید داشت. Cowin E8 پوشیدن همراه یک جفت هدفون فعال برای سر و صدا می تواند باعث افزایش آرامش بیشتر شود. بنابراین چه ویژگی هایی وجود دارد که باعث می شود این هدفون از بقیه متفاوت باشد:

لغو سر و صدا

در مرحله اول ، ویژگی 32 سطحی فعال نویز کردن صدا (ANC) عملکرد بهتری در جدا کردن تعداد زیادی از صداهای دسی بل از انواع مختلف ، بهتر ، متوسط ​​و سه‌گانه دارد. این بدان معناست که ANC این توانایی را دارد که موتورهای اتوبوس و اتوبوس را به میزان مناسبی خاموش نکند و از حروف گفتاری جلوگیری کند. در نتیجه ، این امکان را به شما می دهد تا هنگام مسافرت از موسیقی مورد علاقه خود لذت ببرید اما شاید در فضای شلوغی که در آن هدفون دارای نشت صوتی است ، کمتری کار کنید.

کیفیت صدا

دوم ، کیفیت صدا در بازار هدفون قابل قبول است اما بهترین نیست. بنابراین ، بیایید از باس شروع کنیم که مؤلفه اصلی کیفیت صدا است. فقط سطح پایین با زنگ و صدای شایع موسیقی سنگین مطابقت دارد ، این بدان معنی است که شما هنوز هم می توانید از صداهای صاف گیتار باس لذت ببرید. با این حال ، هر دو صدای بلند و متوسط ​​باعث می شوند صدای کلی باس به دلیل بیش از حد بودن در فرکانس ها بسیار سنگین باشد.

انجام

ما دو ویژگی را بررسی خواهیم کرد که باعث می شود هدفون بهتر کار کند:

عمر باتری

Cowin E8 دارای باتری 21 ساعته با زمان 3.2 ساعت شارژ می باشد که برای هر فن هدفون مناسب است. این بدان معنی است که باتری به طور متوسط ​​یک روز دوام می آورد ، اما شارژ آن کند است. با توجه به این نکته ، برای صرفه جویی در باتری باید آن را به صورت دستی خاموش کنید.

فناوری بلوتوث

بلوتوث در نسخه 4 عرضه می شود و فقط یک دستگاه را می توان با هم جفت کرد. این بدان معنی است که شما قادر به تغییر دیگر منابع بلوتوث نیستید و به طور کامل از آن در سایر دستگاه ها پشتیبانی می کنید. در صورت استفاده از آنها برای اهداف تجاری ، توانایی هدفون برای تغییر به سایر دستگاه های بلوتوث مناسب است ، به عنوان مثال ، در هنگام گوش دادن به پادکست خود ، یک تماس کنفرانسی را قبول کنید. همچنین ، این بدان معنی است که Cowin E8 برای مصارف شخصی مناسب تر است و نه برای اهداف تجاری. ویژگی دیگری که وجود ندارد اینست که بلوتوث جفت NFC ندارد ، به این معنی که هدفون قادر به جفت شدن با سایر دستگاههای NFC نیست و باعث می شود استرس بیشتری برای کاربران ایجاد کند.

نتیجه گیری

به نظر من ، Cowin E8 تنها با تنها نوع رنگر که در استفاده شخصی قرار دارد مناسب تر است. اگر شما از آن دسته هستید که عاشق مسافرت هستید و می خواهید به تنهایی وقت بگذارید. سپس این جفت هدفون ممکن است برای شما باشد. برای از بین بردن بهتر سر و صدای فعال هنگام گوش دادن به موسیقی یا پادکست در حال انجام ، سرمایه گذاری به ارزش 150 دلار ارزش دارد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا