بررسی IM4Newbies

IM4Newbies منبعی برای مبتدیانی است که می خواهند با بازاریابی آنلاین آشنا شوند اما مهارت و دانش فنی زیادی ندارند. این برنامه به منظور تکمیل قسمت های مفقود شده در مورد چگونگی راه اندازی تجارت خود به صورت آنلاین طراحی شده است. این برنامه حاوی بیش از 120 فیلم آموزشی در موضوعات مختلف است که تمام اصول اولیه را به شما آموزش می دهد ، بنابراین در هیچ زمان موفقیت را تجربه خواهید کرد. این فیلم ها شامل یادگیری نحوه ثبت دامنه شما ، نحوه تنظیم حساب های ایمیل؛ نحوه نصب تحویل محتوا به راحتی؛ تنظیم پاسخگوی خودکار؛ لیست خود را ایجاد کنید و خیلی موارد دیگر.

این پایگاه داده ویدیویی جامع با اصول اولیه cPanel آغاز می شود. cPanel اکنون بهترین کنترل پنل کاربر پسند برای حساب های میزبانی وب است ، اما بیشتر مبتدیان نحوه استفاده از آن را نمی دانند. آنها هیچ فایده ای را برای شروع ندارند و برای کشف همه ویژگی ها ساعت ها طول می کشد. کاربران می توانند با نحوه پیمایش cPanel شروع کنند ، که آنها را از طریق نحوه ورود به حساب cPanel در مورد نحوه ایجاد یک عملکرد Cron راهنمایی می کند. تماشای این فیلم ها هفته ها تلاش برای فهمیدن اینکه چه کار دیگری برای شروع کار آنلاین انجام می شود ، خراب می شود.

کتابخانه فیلم نیز شامل ساختمان لیست می باشد. داشتن لیست پستی خود یک ماین طلایی است. وجوه آن هر زمان که می خواهید با ارسال یک ایمیل برای همه مشترکین خود تقاضا می شود. دانستن اینکه چگونه می توانید لیست خود را ایجاد کنید سالها طول می کشد و هزینه زیادی را نیز به همراه خواهد داشت ، اما بعد از مشاهده دروس ویدیو آنلاین ، شخص در طی چند روز لیست خاص خود را خواهد داشت. سرانجام ، فردی را قدم به قدم تماشا کنید که دقیقاً نحوه تنظیم و بهره برداری از لیست امروز را به شما نشان می دهد.

IM4Newbies به کاربران بالقوه این امکان را می دهد که پیش نمایش 10 فیلم از ماژول cPanel Basics Module را به صورت رایگان انجام دهند! بدون صرف یک سنت واحد ، می توانید در مرحله پشتیبان نحوه کار و کلیک بر روی فیلم ها ، یک پاس را دریافت کنید. این سیستم بسیار ارزان تر از رقبای خود است. در حالی که بسیاری از قیمت شروع برنامه 19/95 دلار است و به 97 دلار می رسد ، قیمت Aaron تنها 7 دلار برای کل بسته های ویدیویی است. اکنون ، مبتدیان مجبور نیستند فقط برای یادگیری چگونگی توسعه تجارت خود به صورت آنلاین ، بانک خود را بشکنند.

این برنامه کلیه اصول اولیه بازاریابی اینترنتی را به کاربران خود آموزش می دهد. با این حال ، مبتدیان به کسی احتیاج دارند که بتواند در هنگام سؤال با آنها تماس بگیرد. در حالی که تماشای فیلم های آموزشی یک تأثیر قدرتمند است ، داشتن کسی که با او ارتباط برقرار می کند ، می تواند شکاف ها را برطرف کند.

مطالب پربازدید کاربران

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا