فناوری اطلاعات

بررسی TCW01-A Pro؛ هم عینک آفتابی و هم هدفون بلوتوثی

در چند سال گذشته برخی از شرکت ها اقدام به تولید عینک های آفتابی با امکانات بیشتر کرده اند. برخی از این عینک ها دوربین کوچکی دارند و برخی دیگر مانند عینک TCW01-A Pro که در این ویدیو به آن نگاه می کنیم دارای هدفون بلوتوث هستند.

محصول را در هیلی بیلی مشاهده کنید

همانطور که گفتیم این عینک آفتابی به عنوان یک هدست بلوتوث نیز عمل می کند و بنابراین می توان از آن برای تماس های تلفنی استفاده کرد. داخل جعبه علاوه بر خود لیوان و یک دستمال نظافتی، کابل شارژ مغناطیسی نیز برای شارژ تعبیه شده است.

وزن این عینک تنها 48 گرم است و از پلاستیک مات مرغوب ساخته شده است. اما از طرفی این بدنه خیلی سریع خراش ها را می گیرد پس باید مراقب این موضوع باشید. شیشه های مورد استفاده برای شیشه ها از نوع پلاریزه بوده و در نتیجه می توانند از انعکاس نورهای مختلف جلوگیری کنند. شقیقه های عینک کمی ضخیم و بزرگ است که احتمالا به دلیل قرار گرفتن هدفون در داخل آنها نمی توان آن ها را کاهش داد.

یک چراغ LED کوچک روی هر دو دسته تعبیه شده است که وضعیت عینک را نشان می دهد. لازم به ذکر است که تنها یک میکروفون در سمت چپ دسته قرار دارد. ممکن است در نگاه اول برخی از کاربران تصور کنند که این عینک صدا را از طریق القای استخوان به گوش منتقل می کند. اما در واقع در قسمت پایین هر دو شیشه شیار کوچکی وجود دارد که صدا از طریق آن منتقل می شود. این بدان معنی است که در واقع دو بلندگوی کوچک در نزدیکی گوش کار هدفون را انجام می دهند.

اگرچه این هدفون کیفیت صدای خوبی را ارائه می دهد، اما مشکل اصلی این است که حتی اگر صدا بسیار کم باشد، باز هم اطرافیان شما می توانند صدای آهنگ در حال پخش را بشنوند. از نظر تفکیک صدا و بیس عملکرد بدی ندارد اما در کل در این زمینه با کیفیت بسیار بالایی مواجه نخواهیم شد.

این عینک با هر بار شارژ می تواند به مدت 4 ساعت موسیقی پخش کند و می توانید تا 6 ساعت مکالمه از آن استفاده کنید. با توجه به اینکه تنها از یک میکروفون استفاده می شود، کیفیت صدای میکروفون به طور کلی قابل قبول است. همچنین نباید از پشتیبانی بدنه این عینک ها از گواهی IP67 نیز غافل شد که در عرق و باران خفیف کار را برای خریداران راحت می کند.

در نهایت باید بگوییم که این محصول یک عینک آفتابی بسیار جذاب است که از هدفون معمولی نیز استفاده می کند. در حال حاضر می توانید با پرداخت حدود 2 میلیون تومان عینک TCW01-A Pro را از هیلی بیلی خریداری کنید.

هیلی بیلی مگ تلنت بستری برای کشف و پرورش، کسب و ارتقای استعدادهای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ساخت هر ویدئویی برای هیلی بیلی در «محتوای حرفه ای و استاندارد تصویر» را دارند. افراد حاضر در پروژه استعدادیابی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی مستقیماً از هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

DigiCala به سادگی دسترسی به کالاها را برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای حرفه ای را دارند فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای تولید ویدئو دارید، با هیلی بیلی مگ تلنت همراه باشید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

بررسی TCW01-A Pro. و عینک آفتابی و هدفون بلوتوث

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا