بر اساس نتایج یک نظرسنجی 40٪ کاربران آیفون قصد خرید آیفون SE 3 را دارند

SellCell که در زمینه فروش گوشی های دست دوم فعالیت می کند، نظرسنجی را در مورد محبوبیت آیفون SE 3 انجام داده است.طبق یک نظرسنجی، 40 درصد از کاربران آیفون قصد خرید آیفون SE 3 را دارند.

از میان کاربرانی که به این سوال پاسخ “بله” داده اند، 24 درصد گفته اند که می خواهند از این گوشی به عنوان تلفن پایه استفاده کنند. از سوی دیگر 16 درصد از این افراد نیز اظهار می کنند که گوشی مورد نظر را به دیگری می دهند و یا از آن به عنوان گوشی ثانویه استفاده می کنند. همچنین 10.9 درصد مایل به خرید این گوشی برای فرزند خود هستند و 10.2 درصد نیز گفته اند که می خواهند آن را برای همسر خود بخرند.

اکثر کاربران می‌گویند قیمت پایین این گوشی جذاب‌ترین ویژگی آن است، اما از طرفی برای 15.2 درصد از پاسخ‌دهندگان، پشتیبانی از اینترنت 5G بسیار جذاب است. 11.3 درصد کوچک بودن این گوشی را نکته مثبت و 6.7 درصد نیز گفته اند که آیفون SE 3 را به دلیل تاچ آیدی آن می خرند.

اکثر کاربرانی که قصد خرید آیفون SE 3 را دارند از آیفون 11 استفاده می کنند و 6.8 درصد از کاربران آیفون XR و 6.7 درصد از کاربران آیفون 12 این تمایل را ابراز کرده اند. از بین کسانی که علاقه ای به خرید آیفون SE‌ 3 نداشتند، 66.2 درصد گفتند که از مدل فعلی آیفون خود راضی هستند، 9.3 درصد منتظر عرضه آیفون 14 بودند و 4.1 درصد گفتند که کوچک است.

همانطور که احتمالا می دانید آخرین رویداد اپل فردا (15 اسفند) برگزار می شود که طی آن شاهد معرفی آیپد ایر 5 در کنار آیفون SE 3 و احتمالا نسل جدید مک مینی و مک بوک پرو 13 اینچی خواهیم بود.

منبع: MacRumors

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا