بهترین ابزار جستجوگرها برای بهبود موتور جستجوی شما

SEO بخشی اجتناب ناپذیر در تجارت الکترونیکی است. بیش از حد بسیاری از رقبا در بخش تجارت مشاغل خود را بصورت آنلاین انجام می دهند تا اهمیت مکان برتر در ابزارهای جستجوی وب را نادیده بگیرند. کسب و کارها برای نشان دادن سایتهای خود از بهترین نرم افزار SEO که می توانند با یک هدف نهایی خاص کشف کنند استفاده می کنند و به راحتی برای مشتریان بالقوه باز هستند.

متخصصان سئو اغلب برای تقویت فعالیت برای سایت های محلی خود از مشاغل استفاده می کنند. آنها برای افزایش کارآیی از نرم افزار SEO در این زمینه استفاده می کنند. در زیر درصد از بهترین ابزارهای جستجوگر را که بیشتر اوقات توسط متخصصان استفاده می شود ، توصیه می کنیم.

مدیر عامل وب

مدیر عامل وب فقط به توابع SEO محدود نمی شود ، بلکه به طور کلی به مدیریت وب سایت نیز گسترش می یابد ؛ از این رو برچسب ها. برنامه ارشد سئو به شما امکان می دهد تا با خودکار کردن کارهای تکراری ، زمان را به صورت کارآمد مدیریت کنید. همچنین یک رویکرد منظم در بازاریابی موتورهای جستجو را تشویق می کند. مدیر عامل وب ممیزی وب سایت را ارائه می دهد که با برجسته کردن لینک های شکسته و گمشده ، اطلاعات META گمشده ، پیشنهادات نادرست ، صفحات کند و غیره ، کیفیت صفحات وب را تا حد زیادی بهبود می بخشد. یکی دیگر از کارکردهای بسیار مهم این ابزار این است که پس از یک دستورالعمل دقیق ارسال مقاله ، مقالات را به دایرکتوریهای کلیدی می فرستد. حتی بهتر ، یک جستجوی کلمه کلیدی روزانه را انجام می دهد و گزینه های نامحدودی برای کلمات کلیدی را ارائه می دهد.

SEMrush

اگر می خواهید بینش ارزشمندی از اطلاعات بازار کسب کنید ، SEMrush بهترین برنامه SEO برای استفاده است. این جعبه ابزار بازاریابی به کاربران این امکان را می دهد تا با پیدا کردن کلمات کلیدی مربوطه و ایجاد گزارش های جستجوی ارگانیک و گزارش های جستجوی آگهی ، محتوا را بهینه کنند تا شما را در مورد استراتژی محتوا و نتایج سرمایه گذاری PPC برای رقبای خود آگاه سازند. ابزارهای متنوعی که شامل SEMrush است شامل یک ابزار بازاریابی رسانه های اجتماعی است که این روزها برای هدایت مجدد تجارت الکترونیکی بسیار مهم است. یکی دیگر از ویژگی های مهم ابزار بسیار محبوب سئو ، بررسی سایت و بررسی بک لینک است.

تبلیغ کننده تجارت آنلاین (IBP)

طبق اکثر ابزارهای SEO ، Promoter Business Internet بهترین نرم افزار SEO موجود در بازار است. در حقیقت ، این برنامه تبلیغاتی وب سایت به دلیل توانایی خود در بهبود محتوا ، جوایز متعددی را کسب کرده است. بهترین بخش این است که 10 رتبه برتر را برای پول برای کل سال از تاریخ خرید تضمین می کند. با ارائه دهنده مقاله منحصر به فرد و امکان تهیه گزارش های جامع مربوط به جنبه های مختلف سئو به همراه سایر ویژگی های منظم ، قطعاً IBP برای پول ارزش دارد.

تحلیلگر SEO

یکی دیگر از ابزارهای بسیار رتبه بندی شده در بررسی ابزار جستجوگرها ، SEO Profiler است. یکی از مهمترین مزیت های مشخصات موتور جستجو ، نظارت بر رتبه بندی وب سایت های به روز شده است که به شما امکان می دهد فراوانی نظارت و گزارش دهی در مورد عملکرد صفحات وب خود در اکثر موتورهای جستجو را شخصی سازی کنید. علاوه بر این ، حاوی یک ابزار جاسوسی است که علاوه بر نگه داشتن زبانه ها در وب سایت های رقبا ، به شما امکان می دهد تا به برچسب های پیوند ، پیوندها و کلمات کلیدی مشترک آنها دسترسی پیدا کنید. شما می توانید از منابع پیشرو آنلاین بک لینک ایجاد کرده و فرصت خود را در صدر رتبه بندی موتورهای جستجو تقویت کنید. همراه با تعدادی ابزار جالب دیگر ، SEO Profiler یک یاب پیشرفته کلمات کلیدی را بسته بندی می کند که نه تنها کلمات کلیدی قوی را در جای شما ارائه می دهد بلکه نمایش دهنده آن هایی است که رقبا از آن استفاده می کند.

PowerSuite SEO

چهار ابزار سئو یک سئو بسیار پیشرفته اما کاملاً آسان است. بسیار ارجح است ابزارهای جستجوگرها در بین شرکت های بزرگ و کوچک به طور یکسان زیرا به طور مداوم آن را به روز می کند ، هر روز کلمات کلیدی را پیشنهاد می کند ، نکات سفارشی برای بهبود صفحه و انجام کارهای مربوط به پیوند مدیریت را در بین بسیاری از کارهای دیگر ارائه می دهد.

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا