بهترین لپ‌تاپ‌های زیر 20 میلیون تومان که در اسفند 1400 می‌توانید بخرید

افزایش شدید قیمت لپ تاپ در دو سه سال اخیر انتخاب گزینه مناسب را برای بسیاری دشوار کرده است، به طوری که برخی می گویند با بودجه کمتر از 20 میلیون تن هرگز نمی توان یک کالای خوب تهیه کرد. و لپ تاپ قابل اعتماد از بازار.

اما واقعیت چیز دیگری است و این درست نیست. با بودجه کمتر از 20 میلیون تن، می‌توانید لپ‌تاپ‌هایی را نیز خریداری کنید که نوپا هستند و با تکیه بر ارتقای سخت‌افزار می‌توان چندین سال به آن‌ها اعتماد کرد. هدف ویدیوی امروز معرفی بهترین لپ تاپ های زیر 20 میلیون جلدی بازار که می توانید در اسفند 1400 تهیه کنید همین است.

مهم ترین نکته ای که در هنگام خرید لپ تاپ باید به آن توجه کنید، CPU است. هرچه بودجه بیشتری برای CPU اختصاص دهید، تامین انرژی دستگاه آسان تر خواهد بود. با این حال، رم، SSD و شارژ لپ تاپ نیز بسیار مهم هستند.

در این ویدیو سعی کردیم بهترین لپ تاپ های زیر 20 میلیون را به شما معرفی کنیم که تمامی آنها را می توانید از فروشگاه هیلی بیلی تهیه کنید. اگر گزینه خوبی برای پیشنهاد دارید، منتظر شنیدن نظرات شما در بخش نظرات هستیم.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوا و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا