بهترین لپ‌تاپ‌ها بین 20 تا 30 میلیون تومان که همین الان می‌توانید بخرید

سال نو زمان خوبی برای نوآوری در دستگاه های دیجیتال است و شما نیز مانند بسیاری از افراد ممکن است تصمیم به خرید یک لپ تاپ جدید داشته باشید. اگر بودجه لپ تاپ شما بین 20 تا 30 میلیون تن است، ویدیوی امروز انتخاب بهترین گزینه و خرید را برای شما آسان می کند.

در قسمت اول از سری فیلم های خرید لپ تاپ به لپ تاپ هایی با قیمت کمتر از 20 میلیون تن پرداختیم. اما در این بازه قیمتی دست شما زیاد باز نیست و باید لپ تاپ هایی بخرید که فقط برای شروع کارهای روزانه مناسب باشند.

اما در بازه قیمتی بین 20 تا 30 میلیون تومان دست شما خیلی بازتر است و می توانید لپ تاپ هایی بخرید که نظر حرفه ای تری نسبت به نرم افزارهای بازی و گرافیک دارند. با این حال، از آنجایی که لپ تاپ های این محدوده نسبتاً بزرگ هستند و مشخصات سخت افزاری مشابهی دارند، ممکن است در انتخاب لپ تاپ کمی سردرگم شوید.

در این ویدیو با انتخاب بهترین لپ تاپ های بین 20 تا 30 میلیون تومان کار شما را آسان کردیم. با این حساب شما را به تماشای ویدیوی ما دعوت می کنیم و فراموش نکنید که نظرات و پیشنهادات خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. پلتفرمی برای افرادی که توانایی ایجاد انواع ویدیو برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای و تصاویر حرفه ای» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها مستقیماً از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا