بهترین گوشی‌های موبایل زیر 10 میلیون تومان که در اسفند 1400 می‌توانید بخرید

امروزه خرید تلفن همراه با حجم کمتر از ده میلیون به یک کار نسبتاً دشوار تبدیل شده است زیرا گزینه ها و تنوع زیادی در این رنج قیمتی وجود دارد که بسیاری از افراد در انتخاب گوشی دچار سردرگمی می شوند. تلفن های متوسط ​​در محدوده 5 تا 10 میلیون حجم از بسیاری جهات شبیه به هم هستند، اما تفاوت های کوچک باعث می شود یکی بالاتر از دیگری باشد.

به همین دلیل مهم است که این تفاوت های کوچک اما آشکار را بشناسید و بهترین انتخاب ممکن را انجام دهید. تلاش ما در این ویدیو این است که چه گوشی هایی را می توانید همین الان از بازار در محدوده کمتر از 10 میلیون تومان خریداری کنید.

اگر بخواهیم تنها یک گوشی را به عنوان «بهترین» انتخاب کنیم، بدون شک سامسونگ A52s انتخاب ما خواهد بود. با قیمت تقریبی 9 میلیون و 800 هزار تن، A52s از هر نظر چه نرم افزاری و سخت افزاری بهترین گوشی موبایلی است که می توانید در حال حاضر از بازار با 256 گیگابایت حافظه داخلی تهیه کنید.

اما اگر بودجه کمتری دارید می توانید Redmi Note 10 Pro یا Galaxy M52 را انتخاب کنید که در حال حاضر در بازه قیمتی 8 و نیم میلیون تنی قرار دارند. اگر همچنان می خواهید بودجه خود را کاهش دهید، گزینه های دیگری نیز وجود دارد که پیشنهاد می کنیم ویدیوی ما را تماشا کنید تا با همه آنها آشنا شوید.

هیلی بیلی مگ استعداد این بستری برای کشف، کسب و ارتقای استعدادها برای تولید محتوای ویدیویی است. بستری برای افرادی که توانایی ساخت ویدیوهای مختلف برای هیلی بیلی در «استاندارد محتوای حرفه ای و تصاویر» را دارند. افراد درگیر در پروژه استعدادها به طور مستقیم از هیلی بیلی با ساختن ویدیو برای هیلی بیلی درآمد کسب می کنند.

هیلی بیلی دسترسی به محصول را برای افرادی که توانایی ساخت فیلم های حرفه ای را دارند به راحتی فراهم می کند. اگر فکر می کنید استعداد، توانایی، توانایی، انگیزه و اشتیاق برای ساختن ویدیو دارید، به هیلی بیلی مگ تلنت بپیوندید.

برای اطلاعات بیشتر روی دکمه زیر کلیک کنید.

درباره هیلی بیلی مگ تلنت

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا