بهینه سازی موتور جستجو – چرا به تجارت نیاز دارید

من دریافتم که بسیاری از کارآفرینان بازاریابی اینترنتی هرگز SEO را یاد نگرفته اند و یا عملی نکرده اند. آنچه قبلاً کار کرده است ، ممکن است اکنون کار نکند.

SEO بسیار شبیه به ادامه تحصیل در حرفه های مختلف است ، شما نیاز به بروزرسانی مداوم دارید.

نکته جالب در مورد SEO این است که رایگان است. داون کندتر است. با این حال ، بازاریابانی که به دنبال ماندن در درازمدت هستند ، محدود هستند. اگر می خواهید پایه وفاداری داشته باشید که بتوانید به آنها اعتماد کنید و سایت خود برای آنها باشید ، به سئو مناسب نیاز دارید.

همچنین ، اگر در حال ساخت وب سایت “مارک” یا “اقتدار” هستید ، باید تجارت خود را در وب بهبود دهید. خطر “سیلی زدن” گوگل نیز جدی تر می شود.

بازاریابی اینترنتی از نظر سئو و محتوای قابل استفاده خوب تقریباً به یک هنر تبدیل شده است. معمولاً اگر از ذهن یا دلتان می نویسید ، بدون کپی کردن یا کپی کردن از کلمات کلیدی ، در امان هستید.

در این مقاله ، می خواهم نکاتی را که ممکن است در رتبه بندی موتور جستجوی وبلاگ شما به شما کمک کند ، اشاره کنم. من سعی خواهم کرد که در این وبلاگ کوتاه به برخی از موارد اصلی بپردازم. اگر حداقل این مراحل را انجام ندهید ، قایق را گم می کنید.

هنگام نوشتن وبلاگ ، کلمه کلیدی خود را در عنوان وارد کنید. عنوان باید سه بار تکرار شود. این سه عنوان عنوان 1 ، عنوان 2 ، و عنوان 3. عنوان 1 عنوان اصلی شغل است. عنوان 2 باید در ابتدای عنوان باشد. عنوان 3 باید در انتهای صفحه باشد. اگر از WordPress استفاده می کنید ، برای هر یک از قلم درست در لیست استفاده کنید.

برای به دست آوردن بهترین نتیجه و جذب مخاطب هدفمندتر ، سعی کنید تعداد کلمات کلیدی خود را به سه نفر محدود کنید. کلمات کلیدی طولانی را شامل سه یا چند کلمه کنید.

اگر SEO شامل تراکم کلمات کلیدی و توضیحات توضیحی نباشد ، بازاریابی اینترنتی بخشی از تلاش هدر رفته است. سعی کنید استفاده از کلمات کلیدی را بین 2 تا 4٪ از کل مقاله نگه دارید. این کار به راحتی با یک افزونه وردپرس به نام SEOPressor انجام می شود. این افزونه چگالی کلمه کلیدی شما را نشان می دهد و دیگر نیازی به انجام ریاضی ندارید!

توضیحات توضیحات شما همان چیزی است که در نتایج جستجوی Google نمایش داده می شود. این باید چشم نواز باشد و کلمه کلیدی شما را در برگیرد.

در آخر ، از نکات SEO زیر در مورد کلمات کلیدی وبلاگ خود استفاده کنید:

حداقل یکبار کلمه کلیدی جسورانه چاپ کنید.

یک کلمه کلیدی را در قسمت italics قرار دهید.

از نقل قول ها در یک کلمه کلیدی استفاده کنید ،

در مقاله خود از یک فیلم YouTube مرتبط استفاده کنید.

با تشکر ، و اگر شما قادر به دریافت هر گونه کمک اضافی در جستجوگرها یا بازاریابی اینترنتی هستید ، لطفاً با من تماس بگیرید.

به موفقیت شما ،

گرگ گروبا

بهینه سازی موتور جستجو

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا