به ویندوز 10 ارتقا دهید؟ تجربه شخصی من

آیا این اعلان را از مایکروسافت دریافت کرده اید: “ویندوز 7 به آخر عمر رسیده است …” یا چیزی مشابه؟

این باعث شد که من با اکراه تمایلی به ارتقاء دسکتاپ HP Elite Desktop از ویندوز 7 به ویندوز 10 ندهم.

ممکن است تجربه من را سرگرم کننده بدانید.

اگرچه ما به “لطفاً قبل از شروع به کار از کلیه پرونده های خود نسخه پشتیبان تهیه کنید.” من نه تنها این کار را با نرم افزارهایی مانند Acronis True Image انجام می دهم بلکه کار دیگری نیز انجام می دهم: یک دیسک جایگزینی HDD یا SDD بخرید و قبل از بروزرسانی دستگاه ذخیره انبوه اصلی را کلون کنید.

به عبارت دیگر ، من هارد دیسک خود را کلون کردم ، سپس دیسک کلون شده را ارتقاء دادم و مبدا ویرجین را به عنوان یک نسخه پشتیبان نهایی ذخیره کردم.

من قبلاً رایانه خود را از 1 TB HDD (Toshiba) به 1 TB SDD (SanDisk Plus) به روز کردم. با یک دستگاه کلون سازی BYTECC ، این روند آسان و بدون مشکل بود. صاف به عنوان شیشه.

سپس هنگامی که من برای استفاده از دستگاه کلونینگ خود اقدام به کلون کردن این درایو SanDisk Plus 1TB SDD به هارد دیسک 1TB دیگر کردم ، یک پیام خطایی دریافت کردم ، “منبع از هدف بیشتر است”.

ناراحت نیستم ، من یک درایو 1 سل سل را از جعبه امتحان کردم. من همان پیام خطایی را دریافت کردم.

با نگرانی از اینکه مشعل من روی Fritz در حال اجرا است ، من SanDisk Plus 1Tb دیگری خریداری کردم و آن را درون مشعل خود قرار دادم.

متأسفانه ، من همان پیام خطایی را دریافت کردم.

بومر

بنابراین ، من به بایگانی HP Elite بازگشتم و یک دیسک HDD Win 7 را پیدا کردم که قبلاً در ماه آوریل گذشته به P Elite من کلون شده بود و با موفقیت در SanDisk جدید کلون شد.

دیسک کلون شده بدون هیچ مشکلی نصب و کار کرده است.

ارتقاء از Win 7 به Win 10 با موفقیت.

دسکتاپ HP Elite اکنون در Win 10 قرار دارد و همه چیز با جهان خوب است!

اما اکنون ، من یک نسخه قدیمی از دسک تاپ دارم.

خوب ، شاید این مسئله مشکلی نداشته باشد: من یک حافظه مطمئن برای همه برنامه های نصب شده و همچنین تمام مشاغل خود دارم: من از یک دستگاه ذخیره سازی خارجی WD MyCloud در شبکه من استفاده می کنم. هر برنامه از دست رفته ، من می توانم دوباره نصب کنید.

از نظر تئوری ، HP Elite SDD “اصلی” فقط شامل نسخه هایی از چیزهای بارگیری شده (در “پرونده بارگیری” آن) و هیچ چیز واقعی روی دسک تاپ یا حافظه محلی نیست.

اما هنوز این ترس عظیم وجود دارد که به نوعی ، در جایی ، چیزی در آن SDD اصلی وجود داشته باشد که شاید فقط به آن احتیاج داشته باشم.

من چیکار میکنم

من یک دستگاه KingWin EZ-Connect دارم که یک دیسک SATA را به پورت USB به رایانه من متصل می کند.

این ممکن است برای دیدن فایل ها و سپس کپی کردن آنها و غیره در این نصب اصلی Win 7 SDD به نسخه فعلی Win 10 از HP Elite استفاده شود.

SanDisk SDD را به EZ-Connect وصل کنید ، سپس EZ-Connect را به رایانه متصل کنید ،! ویولا! من می توانم تمام پرونده ها را در SanDisk ببینم!

سپس جستجوی ، ترغیب و ایجاد انگیزه برای یافتن آنچه می خواهید برای نصب جدید نصب کنید آسان بود!

خوشبختانه ، بن هیچ چیز واقعی را ترک نکرد. اکنون کل نصب جدید Win 10 نصب شده است و پرونده های “گمشده” بازیابی می شوند!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا