اخبار مشتریان

تاکید سرلشکر سلامی بر ماموریت ویژه سپاه در موج سوم کرونا | دکتر رضا غیاثوند

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه ما به دستور مبارک از فرماندهی معظم کل قوا برای ارائه حداکثر ظرفیت به مراکز درمانی نیروهای مسلح برای بیماران مبتلا به بیماری کرونر قلب عمل خواهیم کرد ، گفت: “همه توانایی ها و امکانات پزشکی سپاه ، از جمله بیمارستان های ثابت و سیار ، امکانات تولید و توزیع ماسک و بسته های بهداشتی و مشارکت در غربالگری و کمک به پرسنل پزشکی فداکار و ازخودگذشته به عنوان بخشی از مأموریت ویزای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در موج سوم کرونا.

به گزارش سایت خبری به نقل از سپه نیوز؛ اولین جلسه گزارش اقدامات سپاه به دنبال دستور اخیر فرمانده معظم کل قوا به رئیس ستاد کل نیروهای مسلح مبنی بر ارائه حداکثر ظرفیت مراکز درمانی به بیماران دارای عروق کرونر از صبح امروز (سه شنبه) از طریق فیلم ارتباطات زنده یاد حسین سلامی ، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، با فرماندهان نیروها ، سازمان بسیج مستضعفین ، نهاد استان و فرمانده دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله بازداشت شد.

در حاشیه این نشست ، فرمانده کل سپاه گفت که پیرو دستورات و دستورات مستقیم فرمانده معظم کل قوا ، در چند روز گذشته مأموریت جدید حداکثر مشارکت در تمام توانایی ها و امکانات نیروهای مسلح اعلام شده است ، از جمله سپاه. : این امر هم در فرمایشات معظم له دیروز در مراسم فارغ التحصیلی دانشجویان دانشگاه های افسران نیروهای مسلح و هم در فرمان جدیدی که به ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شد ، حائز اهمیت است. وجود داشت.

وی افزود: بر اساس این استراتژی و دستور مبارک ، ما متعهد به کلیه توانمندی ها و امکانات پزشکی سپاه از جمله بیمارستان های ثابت و سیار ، امکانات تولید و توزیع ماسک و بسته های بهداشتی و مشارکت در غربالگری و بسیج هستیم. جامعه پزشکی. ” ما در قالب مأموریت ویزای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در موج سوم کرونا ، درمان فداکاری را به میدان می آوریم.

فرمانده کل سپاه با تأکید بر اینکه تلاش می کنیم از همه استعدادهای بیمارستانی و سایر توانایی های بسیج برای تحقق این مهم استفاده کنیم ، گفت: علاوه بر این اقدامات ، کمک وفاداری و توزیع بسته های معیشتی به منظور کاهش مشکلات افراد تاج یا افراد غیرمجاز دچار رنج معیشتی می شوند ، این به طور مداوم اتفاق می افتد.

سرلشکر سلامی در ادامه با تأکید بر اینکه ما فرمان مبارک فرماندهی معظم کل قوا را ماموریت قرار داده ایم و آن را با تمام توان انجام خواهیم داد ، گفت: این عمل و اراده در سپاه زنده و سرحال است و ما قصد داریم از همه اینها استفاده کنیم توانایی ها.” به طور مداوم در آرایش و ترتیبات جدید بسیج شده و به ستاد ملی و استانی برای مبارزه با تاجگذاری در سراسر کشور خدمت کنید.

فرمانده کل سپاه در پایان با تأکید بر لزوم اجرای دقیق دستورالعمل های بهداشتی توسط همه هموطنان ، قطع زنجیره تماس را تنها راه منطقی و م toثر برای جلوگیری از ادامه شیوع تاج عنوان کرد و گفت: ما از عزیزانمان راهنمایی و روال می خواهیم. ” بهداشت را که توسط نهادهای مسئول ارجاع داده می شود ، برای بازگشت به شرایط طبیعی ، حفظ سلامتی خود ، خانواده و دیگران رعایت کنید تحقق این مهم ، جز اتحاد اراده ، انگیزه ها و عزم مردم و همه نهادها و ارگان های مسئول ، ممکن نیست.

فرماندهان نیروها ، رئیس سازمان بسیج مستضعفین ، فرماندهان سپاه استان ها و دانشگاه علوم پزشکی بقیه الله نیز گزارشی از آخرین اقدامات و عملکرد گروه خود در این زمینه ارائه دادند.

انتهای پیام

منبع :
https://drghiasvand.com/%D8%AA%D8%A7%DA%A9%DB%8C%D8%AF-%D8%B3%D8%B1%D9%84%D8%B4%DA%A9%D8%B1-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%85%D9%88%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D9%88%DB%8C%DA%98%D9%87-%D8%B3%D9%BE%D8%A7/
تاریخ انتشار :
2020-10-13 16:14:06

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا