تجارت آنلاین خودکار

سلام ، من یک بازاریاب ارشد اینترنتی هستم و به دلیل اشتباه بازاریابی اینترنتی گزیده شده ام.

بزرگترین کشمکشی که باید با آن کنار بیایم وعده کار خودکار از طریق اینترنت است!

می دانید ، بنویسید ، نوشتن یک صفحه محتوای 300 کلمه ای x دقیقه طول می کشد! خوب اگر مجبور نبودم متن را تایپ کنم ، این می تواند سریع باشد. اما وقتی مجبورید یک نسخه اصلی بنویسید (موتورهای جستجو نسخه های دزدی دریایی را دوست ندارند) ، مغز من بی حس می شود.

مانند تحقیق با کلمات کلیدی … می دانید که خسته کننده است!

مهمترین نکته ای که ما از آن غافل می شویم این است که اینترنت کاملاً مربوط به بازاریابی است و این بهترین مهارت ما برای اکثر ما نیست. بنابراین آماده باشید تا یاد بگیرید چگونه می خواهید بازاریاب شوید اگر می خواهید یک تجارت آنلاین داشته باشید.

همانطور که می گویند من عاشق بازار هستم ، نه محصول!

چه تعداد فرصت های شغلی ناموفق برای اینکه یک شخص آنچه را که می خواست بفروشد دوست داشت و متأسفانه تنها آنها آن را دوست داشتند.

خوشبختانه ، در صورت استفاده صحیح از اینترنت ، راه برای استفاده از اهرم های بزرگ باز می شود. ما می توانیم کار الکترونیکی خودکار داشته باشیم که بسیار کارآمد باشد. به یاد داشته باشید ، وقت گرانترین کالای ماست زیرا ما در زندگی یک فرصت داریم (مهم نیست چه کوتاه و چه طولانی) که برای تشویق و کمک به دیگران شاهد مثبت بگذاریم.

یکی از بهترین فرصت های یک بازاریاب اینترنتی ، مفهوم یک شرکت وابسته است. این به شما امکان می دهد بدون هزینه های توسعه ، محصولات مورد تأیید را انتخاب کنید. می توانید این کار را به افرادی بسپارید که علاقه واقعی به تولید چیزهایی دارند و می توانید کاری را که دوست ندارند انجام دهید و به همراه کمیسیون انجام این کار برای آنها بازاریابی کنید.

بنابراین می توانید یک بازاریاب اینترنتی باشید و خودکار باشید اما باید مایل باشید چند مرحله ساده بیاموزید و در آنها مهارت کافی کسب کنید. خوشبختانه در میان تمام پیشنهادات جادویی موجود در اینترنت ، پیشنهادهایی وجود دارد که مراحل ساده و روشنی را برای شروع بازاریابی آنلاین به شما ارائه می دهد.

شما برای شروع به وب سایت نیاز ندارید ، به محصول خود نیاز ندارید و اگر از موتور جستجو (مانند یاهو یا گوگل) برای یافتن آنها استفاده می کنید مقالات مفید زیادی وجود دارد.

مهمترین مهارتی که تا آخر گذاشتید ، تا بتوانید آنها را بخاطر بسپارید ، طرز فکر صحیح است!

هر کاری که در زندگی انجام می دهیم به ترتیب 80٪ تفکر و 20٪ استراتژی است!

تمایل به درآمدزایی هرگز به اندازه ای میل نخواهد داشت که بتواند ما را از دره یادگیری عبور دهد تا به تپه های درآمد برسیم. برای تبدیل شدن به یک بازاریاب آنلاین واقعی با یک تجارت اینترنتی خودکار ، به اشتیاق بسیار بیشتری نیاز دارید. به خانواده و آینده آنها با خود به عنوان یک نیروی محرک فکر کنید.

به یاد داشته باشید پول یک بنده بزرگ است ، اما یک استاد وحشتناک است!

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا