ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز : بیت‌کوین ، ورق برگشت

تحلیل بیت کوین امروز : بیت‌کوین ، ورق برگشت از مجله هیلی بیلی

در این پست به نقل از Thales طالس ما به صورت کامل در مورد تحلیل بیت کوین امروز : بیت‌کوین ، ورق برگشت خواهیم پرداخت لطفا با ما همراه باشین و جهت دیدن ویدیو لطفا ای پی خود را تغییر دهید.

تحلیل بیت‌کوین | دوم بهمن | ۲۲ ژانویه
بیت‌کوین ، ورق برگشت
بیت‌کوین اکنون با ازدست‌رفتن حمایت 40هزار وارد وضعیت تازه‌ای شد و بدین ترتیب ورق بازی صعودگرایان بکلی برگشت. با تکانه‌ای (momentum) که در حال حاضر در حرکت بیت‌کوین به سمت پایین مشاهده می‌شود، و با ترس و وحشتی که در بازار حاکم است، احتمال دیدن 34 و 32هزار بسیار زیاد است و ای‌بسا بیت‌کوین دوباره سلامی هم به 30هزار بدهد. مهم این است که ناحیۀ 40هزار اکنون به یک مقاومت سهمگین بدل شده است که عبور از آن در صورت ادامۀ شرایط فعلی در سطح کلان اقتصادی کار آسانی نخواهد بود، مگر این که اخباری مبنی بر ثابت نگه‌داشتن نرخ تورم بجای افزایش آن توسط FED یا مانند آن، از بیرون بازار باعث تغییرات عمده در داخل بازار شوند. در شرایط فعلی و تا اطلاع ثانوی بیت‌کوین در ناحیۀ بین 30 و 40هزار گرفتار است و رفت‌وبرگشت‌های بسیاری لازم است تا دوباره 40هزار توسط صعودگرایان بازپس‌گرفته شود.
امروز یک بررسی همراه با جزئیات خواهیم داشت از بازار آپشن و چند معاملۀ بسیار سنگین مربوط به یکی دو روز اخیر و تفسیر آن را از نظر خواهیم گذراند.

👇حتما کانال طالس رو برای دریافت به روز ترین تحلیل ها سابسکرایب کنید👇

با عضو شدن در گروه تلگرامی طالس هر روز حدود دو ساعت زودتر خلاصه‌ای از تحلیل همان روز را دریافت🟡
می‌کنید

اینستاگرام🟡

توئیتر🟡

آدرس وبسایت🟡
www.thales-mfi.ir

🔴دقت داشته باشید که تمامی محتواهای این کانال صرفا جنبه ی آموزشی داشته و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.مسئولیت تمام سرمایه گذاری ها با خود شماست🔴

ما در مجموعۀ ابزارهای نوین مالی طالس تلاش می‌کنیم محتوا و محصولاتی باکیفیت برتر و کاملاً حرفه‌ای در زمینۀ بازارهای مالی، سرمایه‌گذاری، تبادلات پولی، بورس، رمزارزها (مانند بیتکوین و اتریوم)، و بازار مشتقات فیوچرز (آتی) و آپشن (اختیار معامله) ارائه دهیم، و مهم‌تر از همه ابزارهایی برای مدیریت و پوشش ریسک ابداع کنیم تا ایرانیان داخل و همچنین خارج از کشور بتوانند، از سویی، از پتانسیل‌های عظیم بازار کشور عزیزمان برای کسب سود بیشتر استفاده کنند، و از سوی دیگر، جذب و حفظ سرمایه‌های ایشان و جلوگیری از خروج این سرمایه‌ها از کشور باعث رونق اقتصادی، کارآفرینی، و مهم‌تر از همه بهبود وضعیت معیشت مردم کشور عزیزمان گردد. معتقد هستیم که بر خلاف تصور رایج، فقط دلایل سیاسی باعث عدم استقبال به سرمایه‌گذاری در ایران نمی‌شود، بلکه علل فنّی و کمبود آموزش صحیح نیز در این مسئله بشدت دخیل هستند. هدف ما این است که دانش لازم و ابزارهای فنّی مورد نیاز را برای همۀ طیف‌های سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

ابزاری که من برای تحلیل بازار مشتقات از آن استفاده می‌کنم سایت Genesis Volatility است که اگر مایل باشید نسخۀ پولی آن با امکانات حرفه‌ای را داشته باشیدمی‌تواند از کد 10% تخفیف سایت طالس استفاده کنید:

HAMED2021

اگر مایل به انجام معاملات آپشن روی بیتکوین در سایت دریبیت هستید می‌توانید با استفاده از کد زیر از 10% تخفیف استفاده کنید

برای دوستانی که در کانادا حضور دارند: اگر مایل به خرید و فروش بیتکوین و سایر رمزارزها در صرافی NDAX هستید میتوانید با استفاده از کد زیر از 10% تخفیف در کارمزدها و 10 دلار جایزه بهره مند شوید.

#آموزش_ارزهای_دیجیتال#ارز_دیجیتال#رمز_ارزها#کانال_طالس#تحلیل_ارز_دیجیتال##تحلیل_بیتکوین#تحلیل_تکنیکال#تحلیل_ارز#سرمایه__گذاری#Cryptocurrency#crypto#stock_market#technical#analysis#thales_crypto_channel#coin#bitcoin#حامد_صفاریان

https://www.youtube.com/watch?v=trtTPA6nu7U

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا