ارز دیجیتال

تحلیل بیت کوین امروز : بیت‌کوین آیا به فنا رفت؟

تحلیل بیت کوین امروز : بیت‌کوین آیا به فنا رفت؟ از مجله هیلی بیلی

در این پست به نقل از Thales طالس ما به صورت کامل در مورد تحلیل بیت کوین امروز : بیت‌کوین آیا به فنا رفت؟ خواهیم پرداخت لطفا با ما همراه باشین و جهت دیدن ویدیو لطفا ای پی خود را تغییر دهید.

تحلیل بیت‌کوین | یکم بهمن | ۲۱ ژانویه
بیت‌کوین آیا به فنا رفت؟
بیت‌کوین طی دیروز و امروز پس از یک حرکت صعودی گول‌زننده (که در واقع یک short squeeze یا هماندن چلاندن نزول‌گرایان محسوب می‌شد) ناگهان از نزدیکی‌‌های 43هزار تا حوالی 38هزار سقوط کرد و باعث نقدشدن (لیکوئیدشدن) حجم عظیمی سرمایه شد. به این ترتیب یک سوراخ عظیم در آخرین دژ دفاعی صعودگرایان، یعنی 40هزار، پدید آمد که ترمیم آن احتمالاً هفته‌ها بطول انجامد. اگر شمع امروز زیر 39هزار بسته شود، عملاً ورقِ بیت‌کوین را باید برگشته دانست.
بدین ترتیب اگر بیت‌کوین طی همین امروز و فردا خیلی سریع به بالای 40هزار بازنگردد (یک شورت اسکوئیز دیگر) آنگاه می‌توان گفت که کار بیت‌کوین تا مدت‌ها برای صعود بسیار دشوار خواهد شد و نواحی 34 الی 32هزار در دستور کار قرار خواهند گرفت.
اتفاقات اخیر قطعاً باعث تغییر ماهیت بیت‌کوین، که متأثر از رویکرد نگهدارندگان آن است، خواهد شد، و با دست‌به‌دست شدن بیت‌کوین و رسیدن آن به دست اهلش هنوز هم امید منتظران صعود را نباید بکلی ناامید دانست. در ویدیوی تحلیل امروز وضعیت بیت‌کوین را از این نظر بررسی خواهیم کرد.

👇حتما کانال طالس رو برای دریافت به روز ترین تحلیل ها سابسکرایب کنید👇

با عضو شدن در گروه تلگرامی طالس هر روز حدود دو ساعت زودتر خلاصه‌ای از تحلیل همان روز را دریافت🟡
می‌کنید

اینستاگرام🟡

توئیتر🟡

آدرس وبسایت🟡
www.thales-mfi.ir

🔴دقت داشته باشید که تمامی محتواهای این کانال صرفا جنبه ی آموزشی داشته و سیگنالی برای خرید و فروش نیست.مسئولیت تمام سرمایه گذاری ها با خود شماست🔴

ما در مجموعۀ ابزارهای نوین مالی طالس تلاش می‌کنیم محتوا و محصولاتی باکیفیت برتر و کاملاً حرفه‌ای در زمینۀ بازارهای مالی، سرمایه‌گذاری، تبادلات پولی، بورس، رمزارزها (مانند بیتکوین و اتریوم)، و بازار مشتقات فیوچرز (آتی) و آپشن (اختیار معامله) ارائه دهیم، و مهم‌تر از همه ابزارهایی برای مدیریت و پوشش ریسک ابداع کنیم تا ایرانیان داخل و همچنین خارج از کشور بتوانند، از سویی، از پتانسیل‌های عظیم بازار کشور عزیزمان برای کسب سود بیشتر استفاده کنند، و از سوی دیگر، جذب و حفظ سرمایه‌های ایشان و جلوگیری از خروج این سرمایه‌ها از کشور باعث رونق اقتصادی، کارآفرینی، و مهم‌تر از همه بهبود وضعیت معیشت مردم کشور عزیزمان گردد. معتقد هستیم که بر خلاف تصور رایج، فقط دلایل سیاسی باعث عدم استقبال به سرمایه‌گذاری در ایران نمی‌شود، بلکه علل فنّی و کمبود آموزش صحیح نیز در این مسئله بشدت دخیل هستند. هدف ما این است که دانش لازم و ابزارهای فنّی مورد نیاز را برای همۀ طیف‌های سرمایه‌گذاران فراهم کنیم.

ابزاری که من برای تحلیل بازار مشتقات از آن استفاده می‌کنم سایت Genesis Volatility است که اگر مایل باشید نسخۀ پولی آن با امکانات حرفه‌ای را داشته باشیدمی‌تواند از کد 10% تخفیف سایت طالس استفاده کنید:

HAMED2021

اگر مایل به انجام معاملات آپشن روی بیتکوین در سایت دریبیت هستید می‌توانید با استفاده از کد زیر از 10% تخفیف استفاده کنید

برای دوستانی که در کانادا حضور دارند: اگر مایل به خرید و فروش بیتکوین و سایر رمزارزها در صرافی NDAX هستید میتوانید با استفاده از کد زیر از 10% تخفیف در کارمزدها و 10 دلار جایزه بهره مند شوید.

#آموزش_ارزهای_دیجیتال#ارز_دیجیتال#رمز_ارزها#کانال_طالس#تحلیل_ارز_دیجیتال##تحلیل_بیتکوین#تحلیل_تکنیکال#تحلیل_ارز#سرمایه__گذاری#Cryptocurrency#crypto#stock_market#technical#analysis#thales_crypto_channel#coin#bitcoin#حامد_صفاریان

https://www.youtube.com/watch?v=WqjftWaLMC8

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا