ترفندهای جالب برای استفاده از گوگل (فرمول قسمت 72)

سایت گوگل پربازدیدترین وب سایت دنیاست و ترفندهای مختلفی برای استفاده از آن وجود دارد که شاید خیلی ها ندانند. در این قسمت از برنامه فرمول می خواهیم شما را با 3 ترفند برای استفاده بسیار سریع از گوگل آشنا کنیم.

1 گاهی اوقات وقتی صفحه اول گوگل را باز می کنیم، نسخه محلی یک کشور دیگر به طور خودکار باز می شود و نتایج جستجو یا زبان نتایج آن چیزی نیست که به دنبال آن هستیم. در این صورت کافیست در ادامه آدرس گوگل (google.com/ncr) ncr / را تایپ کنید تا نسخه جهانی و انگلیسی گوگل برای شما باز شود.

2. گاهی اوقات می توانید یک تصویر خوب در گوگل پیدا کنید، اما اندازه آن مناسب نیست، یا ممکن است به دنبال این باشید که ببینید این تصویر در کدام سایت های دیگر آپلود شده است. در این حالت کلید S کیبورد را نگه داشته و روی تصویر مورد نظر خود کلیک راست کنید. با این حرکت گوگل در کل اینترنت تصویر مورد نظر شما را جستجو می کند و اندازه های مختلف آن را به شما نشان می دهد.

3. ترفند سوم بیشتر سرگرم کننده است تا سرگرم کننده. اگر در سال 1998 گوگل را جستجو کرده باشید، ظهور گوگل مربوط به گذشته است و می توانید طراحی قدیمی این وب سایت را مشاهده کنید.

به نظر شما گوگل چه ترفندهای جالب دیگری را می تواند به این لیست اضافه کند؟

بیشتر بخوانید:
سه اپلیکیشن جالب گوگل که می توانند اعتیاد به گوشی های هوشمند را از بین ببرند!

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا