تصاویر احتمالی گلکسی بادز 2 پرو به بیرون درز کرد

به لطف وب سایت 91Mobile، دیروز توانستیم به تصاویر احتمالی هدفون بی سیم مورد انتظار سامسونگ یعنی Galaxy Buds 2 Pro دسترسی داشته باشیم و از طراحی این محصول مطلع شویم.

اگر اخبار مربوط به رویداد سامسونگ در ماه آگوست را دنبال کرده باشید، احتمالا می دانید که این شرکت کره ای قصد دارد هدفون های بی سیم جدیدی به نام گلکسی بادز 2 پرو را در کنار گلکسی زد فولد 4 و زد فلیپ 4 تاشو در این رویداد معرفی کند. گوشی ها محصول مورد انتظار است که با بهترین های اپل رقابت خواهد کرد و در نتیجه سطح انتظار مصرف کنندگان بسیار بالاست.

در رابطه با گلکسی بادز 2 پرو تا کنون اخباری منتشر شده است. البته این کاملا طبیعی است زیرا این محصول یک ماه دیگر روانه بازار می شود و در دنیای امروزی مشخصات فنی محصولات یک ماه قبل از عرضه به طور کامل فاش می شود. با این حال، Galaxy Buds 2 Pro یک قدم جلوتر رفت زیرا اخیرا شاهد انتشار تصاویر احتمالی Buds و قاب شارژر آن بودیم.

تصاویر منتشر شده نشان می دهد که سامسونگ تصمیم گرفته است که هیچ تغییر طراحی خاصی در گلکسی بادز 2 پرو نسبت به بادز پرو ایجاد نکند. البته این چیز بدی نیست زیرا گلکسی بادز پرو طراحی بسیار خوب و ارگونومیکی داشت و هیچ نقد بدی از سوی کاربران دریافت نکرد. بنابراین نباید از سامسونگ انتظار داشت که از طراحی اثبات شده و موفق خود منحرف شود و طراحی جدیدی را امتحان کند. مشابه کاری که بسیاری از شرکت ها انجام می دهند، از جمله رقیب مستقیم این شرکت در این زمینه، اپل.

عکس های Galaxy Buds 2 Pro

متاسفانه این تصاویر فقط ظاهر گلکسی بادز پرو 2 را نشان می دهد که کم نیست. به خصوص که توسط یک منبع معتبر منتشر شده است. با این حال انتظار داشتیم برخی جزئیات از مشخصات فنی محصول فاش شود که متاسفانه این اتفاق نیفتاد. با این حال، انتظار می رود بادز مورد انتظار این شرکت کره ای باتری کمی بزرگتر داشته باشد، البته این مشکل در نسل قبلی نبود، اما با توجه به پیشرفت این شرکت در طراحی، این ارتقا کاملاً قابل انتظار است.

علاوه بر این، انتظار می رود گلکسی بادز 2 پرو در زمینه حذف نویز فعال عملکرد بهتری نسبت به نسل قبلی داشته باشد و وضوح و خلوص صدا افزایش یابد. در حالی که این ها برای Buds Pro خوب هستند، در مقایسه با بهترین های موجود در بازار، می بینیم که هنوز جای پیشرفت وجود دارد.

91Mobiles ادعا می کند که سامسونگ می خواهد این محصول را در سه رنگ مشکی، سفید و بنفش (مشابه آنچه در تصویر می بینید) عرضه کند. مشخص نیست رنگ های دیگری برای این محصولات در نظر گرفته می شود یا خیر، اما به نظر می رسد که این سه رنگ در عرضه اولیه موجود باشند.

همانطور که گفته شد، سامسونگ احتمالاً این محصول را در کنار گلکسی زد فولد 4، زد فلیپ 4 و گلکسی واچ 5 در ماه آگوست عرضه خواهد کرد که یک ماه دیگر باقی مانده است. چرا که سامسونگ در ادامه سال دیگر رویداد بزرگی ندارد که بخواهیم منتظر ارائه محصولاتش باشیم و از طرفی گلکسی بادز پرو محصول کم اهمیتی نیست که بدون رویداد ارائه شود. بنابراین در حال حاضر مرداد ماه محتمل ترین تاریخ برای معرفی این محصولات است.

منبع: Android Authority

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا