تصاویر مفهومی و زیبایی از اپل واچ سری 8 منتشر شد

اپل قصد دارد پاییز امسال ساعت هوشمند خود را با نام Apple Watch 8 در دو مدل استاندارد و SE معرفی کند. اخبار زیادی از این ساعت ها منتشر نشده بود، اما اخیرا به لطف یک کاربر خوش ذوق، توانستیم به تصاویر مفهومی اپل واچ سری 8 که بر اساس شایعات و اخبار مربوط به او است، دسترسی پیدا کنیم.

ساعت های هوشمند اپل واچ در چند سال گذشته نسبت به نسل های قبلی تغییر چندانی در ظاهر نداشته اند. این باعث می شود هر سال طراحی آنها را راحت تر حدس بزنید. اپل به جای نمایشگر گرد برای ساعت های هوشمند خود از نمایشگر چهار وجهی استفاده می کند و معتقد است با این طراحی، ساعت های اپل کاربردی تر و زیباتر هستند. البته این بستگی به سلیقه کاربر دارد، زیرا در هر دو حالت می توانید بهترین تجربه را با یک ساعت هوشمند با کیفیت داشته باشید.

طبق اخبار و شایعات فعلی، اپل واچ سری 8 باید با همان صفحه نمایش سال های گذشته (از لحاظ ظاهری) عرضه شود و کلیدهای سخت افزاری معمول را در قاب سمت راست داشته باشد. تفاوت نسبتاً محسوسی که این نسل با نسل فعلی اپل واچ سری 7 خواهد داشت، پنل جلویی صفحه نمایش است که به جای خمیده، کاملاً صاف به نظر می رسد. لبه های اطراف صفحه نمایش نیز کمی باریک شده اند که باعث می شود اپل واچ سری 8 یکی از بهترین ساعت های هوشمند از نظر نسبت صفحه نمایش به بدنه باشد.

پیش از این تصاویر مفهومی از اپل واچ سری 8 منتشر شده بود که اگر واقعا معرف اپل واچ سری 8 باشد، به نظر می رسد اپل می خواهد طراحی ساعت های هوشمند خود را با طراحی گوشی های خود ادغام کند. به همین دلیل، ما ادعا می کنیم که گوشه های بالا و پایین صفحه نمایش صاف به نظر می رسند. حالا این تصاویر مفهومی چیز دیگری را نشان می دهد. همانطور که می بینید گوشه های صفحه نمایش کمی خمیده هستند که کمی به واقعیت نزدیکتر است. زیرا ساعت هوشمند روی مچ قرار می گیرد و در صورت عدم انحنای جزئی، این امر باعث آزار کاربران می شود. علاوه بر این، شاهد سوراخ بزرگتری در قاب سمت چپ دستگاه هستیم که ممکن است نشان دهنده قدرت بیشتر اسپیکرها باشد.

این تمام چیزی است که در تصاویر مفهومی اپل واچ سری 8 می بینیم. در حال حاضر اطلاعات زیادی در مورد مشخصات فنی و قابلیت های نرم افزاری این محصول نداریم. از طرفی انتظار خاصی در این نسل نداریم. این ساعت هوشمند مانند نسل قبلی باید ضربان قلب شما را اندازه گیری کند و به شما در اندازه گیری کالری دریافتی کمک کند. در نهایت، این سنسورها باید دقیق تر و با کیفیت تر باشند. همانطور که گفته می شود دو سنسور بسیار کاربردی و جذاب مانند دماسنج و سنسور قند خون نباید در این محصول وجود داشته باشد، بنابراین تغییرات دیگر احتمالا جزئی و طبیعی است.

منبع:PhoneArena

نمایش بیشتر

مشاور سئو و طراحی سایت

سلام امید دندان نما هستم مشاور بازاریابی و متخصص طراحی سایت و سئو که در سال 81 وارد دنیای برنامه نویسی شدم و از سال 1386 وارد دنیای بازاریابی و مدرک لیسانس ارتباطات از روی علاقه رفتم گرفتم

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا